Mieszkanie do zakupu cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 104.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSŁONECZNY ładnie wykończony apartament o funkcjonalnym rozkładzie, składający się z czterech pokoi (trzech sypialni – pierwszej o pow. 16 m2 i dwóch mniejszych o pow. powyżej 12 m2), aneksu kuchennego połączonego z salonem o pow. 40 m2 i balkono-tarasem o pow. 16 m2 (świetnym do opalania jak i podziwiania fantastycznych zachodów słońca), hallu i dwóch łazienek (jedna łazienka wyposażona w wannę i pozostałe sanitariaty, druga – do własnej aranżacji).
Położony w nowym budynku wybudowanym z materiałów wysokiej jakości, na kameralnym strzeżonym osiedlu. Pomiędzy budynkami zachowana jest duża odległość, co daje poczucie przestrzeni i pozwala zachować intymność w mieszkaniu. Ekspozycja okien południowo – wschodnia z unikalnym widokiem na drzewa i domki jednorodzinne! Dookoła cicho i przyjemnie! Pięknie zaaranżowana zieleń i oświetlenie, place zabaw dla dzieci. W pobliżu przedszkole, szkoła, różnorodne sklepy i usługi, dobra komunikacja – kilka linii autobusowych (ok. 150 m do przystanku).
Niskie opłaty eksploatacyjne.
Istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym pod budynkiem (szeroki wygodny wjazd) za kwotę 50 000 zł. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ursus


Dodaj komentarz