Galactica

1. Dlaczego zintegrowanie Galactica Magellan ze stroną www daje maksymalne korzyści?
Zintegrowanie Galactica Magellan ze stroną www daje maksymalne korzyści, ponieważ jest to wdrożenie kompleksowe. Dzięki temu integracja oprogramowania ze stroną www pozwala zaoszczędzić czas na przyjmowaniu rezerwacji, a to poprzez przeniesienie elementów rejestracji rezerwacji na www. Klient sam dokonuje rezerwacji, wpisuje niezbędne dane, otrzymuje umowę i dokonuje płatności – odciąża tym samym pracowników biura. Dzięki integracji z bazą systemu (gdzie oferty są edytowane), w konsekwencji następuje automatyczna aktualizacja strony www. Użytkownik systemu może stworzyć panel klienta, do którego się loguje i ma dostęp do swoich danych. Oprogramowanie Galactica Magellan daje szanse na większą sprzedaż, poprzez możliwość promowania dodatkowych opcji i usług. Klient może zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami, nawet gdy biuro nie pracuje. Ważnym jest też że konstrukcja strony sprzyja pozycjonowaniu.
Więcej informacji na stronie internetowej Galactica: https://magellan.galactica.pl/

2. Jakie funkcje oprogramowania posiada Galactica Pegasus
Główne elementy systemu Galactica Pegasus, to elementy umożliwiające oraz niezwykle ułatwiające pracę na systemie. Chociażby baza firm w programie, z podziałem domyślnym na klientów, przewoźników i opcjonalnie inne grupy, daje możliwość samodzielnego definiowania. W systemie znajduje się także baza pojazdów, w której zawarta jest pełna specyfikacja parametrów technicznych, a także danych specjalnych dla realizacji zleceń transportowych. Moduł kontroli i czynności eksploatacyjnych zaś umożliwia szybki dostęp do zbiorczych danych dotyczących kosztów utrzymania poszczególnych pojazdów oraz umożliwia ich ewidencję przebiegu. Ponadto w systemie znajdują się także punkty przeładunkowe, wyszukiwarka przewoźników oraz pojazdów, przeglądarka zleceń umożliwiająca zarządzanie zleceniami, moduł dokumentów, moduł zleceń, w którym zawarte są zapytania, oferty dla klientów, oferty od przewoźników, zlecenia od przewoźników i zamówienia od klientów, a także moduł finansowy, który daje możliwość rejestracji faktur i kontrolę spływu płatności. W systemie zawarto także formularz rejestracji zapytań ofertowych ze strony WWW, formularz online do potwierdzenia danego zamówienia, formularz online do akceptacji zleceń przez przewoźników, moduł poczty e-mail, moduł SMS, a także kalendarz CRM w który można zapisać wydarzenia związane z klientami bądź kontrahentami.
Program Galactica Pegasus zawiera wszelkie przydatne funkcje, potrzebne do zarządzania firmą transportową oraz firmą spedycyjną, dlatego też tak liczna ilość firm korzysta już z tego systemu.


Dodaj komentarz