Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe wieżowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 58.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa BiedrzychowaMETRO SŁUŻEW – ATRAKCYJNA LOKALIZACJA
Ładne mieszkanie 3-pokojowe w fantastycznej lokalizacji, przy stacji metra Służew, obok linii tramwajowych, autobusowych, sklepów, szkół i parków. Duże okna salonu (16,5 m2) skierowane na południe. Z salonu wyjście na ładną zabudowaną loggię (4 m2) z widokiem na panoramę osiedla ze świeżymi kępami zieleni. Sypialnia (10,5 m2) i gabinet (11,2m2) prostokątne, z dużymi oknami skierowanymi na północ. Cicho. W pokojach na podłodze drewniane panele jesionowe, szwedzkie. Mieszkanie rozkładowe. Kuchnia (7 m2) z dużym oknem na południe. Zabudowa kuchni w cenie mieszkania. W kuchni na ścianach glazura, boazeria, na podłodze terakota. W przedpokoju (ok. 7 m2) duże lustro, boazeria, duża szafa wnękowa, półki na buty, na podłodze drewniane panele jesionowe, szwedzkie. W łazience kabina prysznicowa, komplet szafek z dużym podświetlanym lustrem i okrągłą umywalką. W łazience jest miejsce na pralkę i inne akcesoria. Na ścianach glazura, na podłodze terakota. WC osobno. Na ścianach WC glazura, na podłodze terakota. Instalacje wymienione. Klatka schodowa czysta, jasna, ładnie doświetlona. Mieszkanie zadbane, do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy. Budynek ma domofon, cztery duże, nowe windy, jest monitorowany: kamery przy wejściu i przy windach. Miejsca parkingowe przed budynkiem. Czynsz do tej pory wraz z funduszem remontowym, CO i wodą na kilka osób: 560 zł.
W pobliżu zejście do stacji metra Służew, linie tramwajowe i autobusowe, restauracje, sklepy, centra handlowe, tereny zielone, parki , szkoły, przedszkola, przychodnie.
Kontakt:
Aneta 606 272 980
aneta@sadurscy.pl Czynsz wraz z funduszem remontowym, wodą i CO dla kilku osób. Miejsca Parkingowe przed budynkiem. Domofon Kamery w budynku przy wejściu i windach. Windy nowe. Dojeżdżają do 6 piętra i 9. Więc na 7. wchodzi się jedno piętro po schodach do góry lub schodzi dwa do dołu.


Dodaj komentarz