Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 55.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie 3 pokojowe, dwustronne, bardzo jasne i ustawne. Pokoje 16, 12, 10m2. Kuchnia z oknem połączona z pokojem, ale można oddzielić ją od pokoju.
Budynek jest w dobrym stanie technicznym: ocieplony, nowa elewacja, klatka schodowa przed remontem. Wszystkie instalacje wymienione, prócz C. O. w mieszkaniu wymieniona także elektryka.
Mieszkanie po remoncie, wykończone w dobrym standardzie. W przedpokoju, kuchni i łazience terakota, w pokojach panele-dąb, na ścianach gładź. W przedpokoju pojemna szafa wnękowa- jest także miejsce na drugą. Okna kuchni i największego pokoju wychodzą na wschód- widok na plac zabaw, pozostałe dwa pokoje zachód – widok na szkołę.
W pobliżu sklepy, banki, urząd gminy, itp. Mieszkanie położone jest w otoczeniu nowych osiedli, niewielkiej odległości od lasu i parku (kilkaset metrów), a także centrum handlowego Głębocka.
100m do przystanku z którego odjeżdża mnóstwo autobusów, kilkaset metrów do tramwaju. W przyszłości na styku Kondratowicza i Św. Wincentego ma powstać stacja drugiej linii metra.
Do mieszkania przynależy 3,6m2 loggia oraz piwnica. Istnieje możliwość parkowania pod budynkiem, ale w sąsiednim budynku są sprzedawane miejsca parkingowe w cenie 10 tys. Czynsz wynosi 520 zł/3 osoby.


Dodaj komentarz