Mieszkanie do kupienia jedno pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 21.37m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowNiewielka kawalerka w przedwojennej kamienicy o bogatej historii. Znakomita lokalizacja, Stara Ochota. Klimatyczne, zielone miejsce. Zbudowany przez Spółdzielnię Pracowników Kolei Żelaznych budynek stanowił ważny punkt oporu podczas Powstania Warszawskiego (znany jako „Reduta Wawelska”). Duże, wewnętrzne podwórko oraz otaczające budynek drzewa skutecznie odcinają mieszkańców od ruchu panującego na ul. Wawelskiej ruchu samochodowego. Mieszkanie jest ciche – z oknami wychodzącymi na stronę spokojnej ul. Uniwersyteckiej. Okna zostały wymienione na plastikowe, parkiet w dobrym stanie. Część instalacji również wymieniona, ale liczniki jeszcze nie „wyniesione” na korytarz. Woda miejska ogrzewana termą. Kaloryfery wymienione. Klatka schodowa w dobrym stanie, elewacja przygotowana do odrestaurowania. Piwnica w cenie.

Mieszkanie zostało wydzielone z większego wobec czego konieczna jest adaptacja – kuchni w przedpokoju, połączenia toalety z miejscem na prysznic. Szczegóły do domówienia z właścicielem.

Znakomita propozycja dla osób wielbiących przedwojenne, klimatyczne kamienice. Gorąco polecam. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ochota


Dodaj komentarz