Lokal do zbycia apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 59.00m2

Lokal na sprzedaz Warszawa Trzmielow

[M] Wierzbno, Mieszkanie-możliwe przeznaczenie na biuro lub kancelarię, ze względu na lokalizację, 59 mkw, 2 pokoje, wysoki standard, 1998 r. 587 000PLN

Na sprzedaż mieszkanie o podwyższonym standardzie wykończenia, położone w spokojnej, zacisznej enklawie Mokotowa w pobliżu gmachów Telewizji Polskiej i metrze (do stacji [M] Wierzbno ok 150 m). Idealna lokalizacja. Infrastruktura drogowa jak również liczne połączenia komunikacji miejskiej, wliczając wspomniane metro, pozwalają na łatwe i sprawne przemieszczenie w ramach kilku przyległych do Mokotowa dzielnic.

Mieszkanie idealnie ciche. Okna salonu, kuchni i sypialni wychodzą na zachód. W bezpośredniej bliskości nie ma żadnych wysokich budynków, a z okien rozpościera się piękny widok na Telewizję Polską i warszawskie wysokościowce w centrum miasta.

Mieszkanie ma duży salony liczący ok 26 mkw – jest częściowo połączony z kuchnią (8 mkw),  łazienkę z wc (5 mkw), sypialnię (12 mkw), przedpokój, (8 mkw) i balkon (5 mkw). Pomieszczenia wysokie – 2.75 m, jasne, słoneczne. Znakomity standard mieszkania. Materiały użyte do jego wykończenia są wysokiej jakości. Na podłodze parkiet przemysłowy, w sypialni wykładzina. Mieszkanie wyposażone w wysokiej klasy sprzęt AGD. Umeblowane. Wolne od zaraz.

Budynek, w którym znajduje się omawiane mieszkanie został zbudowany w konstrukcji żelbetowej wypełnionej cegłą i oddany do użytku pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Wejście do budynku świeżo po remoncie, podwójny domofon., winda. Mieszka się kameralnie – na piętrze są jedynie 3 mieszkania. Doskonałe dla dwóch osób. Możliwe przeznaczenie na kancelarię lub biuro. Internet.

cena na poziomie 587 000PLN stanowi zaproszenie do negocjacji.

Możliwość zakupienia miejsca postojowego przed budynkiem lub w hali garażowej w budynku obok.


Dodaj komentarz