Dom do zbycia w miejscowości Serock (gw) o powierzchni 140.00m2

Dom na sprzedaz Serock_(gw) BaranowiceZbudowany w górach w latach 50-tych , przeniesiony i rozbudowany w 2004 roku dom w stylu zakopiańskim. Wykonany w tradycyjnej technologii drewnianej, z zachowaniem wszystkich oryginalnych detali, kryty gontem.
Naturalna drewniana stolarka z szybami zespolonymi.
W całości z bali świerkowych, z nieżywicowanego naturalnego drewna, bez użycia jakichkolwiek preparatów chemicznych.
Pięknie zagospodarowana działka z miejscem na grill, ognisko. Bardzo duża ilość wszelkiego rodzaju nasadzenia: jodły, sosny, tuje oraz wiele innych pięknych wyrośniętych roślin.
Ogród nawadniany jest 6-cio liniowym systemem podlewania zasilanym ze studni głębinowej. Duża ilość oświetlenia ogrodowego, plac zabaw dla dzieci.

Na parterze salon z kominkiem, duża w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęty Siemensa kuchnia obok której znajduje się spiżarnia. Garderoba, łazienka z wanną z hydromasażem
Na piętrze trzy niezależne sypialnie w tym jedna z małym gabinetem. Łazienka z kabiną prysznicowa z hydromasażem.
Obok domu znajduje się zachowany w stylu domu garaż około 100m gdzie mieszczą się dwa duże samochody. Z boku garażu wiata na łódź, z tyłu warsztat około 20-30m oraz drewutnia.

Woda miejska oraz własna studnia, ogrzewanie elektryczne Atlantic (dwie niezależne linie sterowników), na piętrze klimatyzacja Daikin (z jednym wymiennikiem ciepła). Biologiczna oczyszczalnia ścieków.

Nieruchomość znajduje się w zlewisku Bugu z Narwią. W odległości 600m darmowy slip dla łodzi. W najbliższym sąsiedztwie całoroczne domy mieszkalne oraz domy letniskowe. /MAZOWIECKIE/legionowski/Serock/Cupel


Dodaj komentarz