DziaLka do zbycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 15.00m2

DziaLka na sprzedaz Warszawa TrzmielowWeryfikacja stanu prawnego nieruchomości.
Biuro Marszałkowska Nieruchomości pragnie wyjść naprzeciw potrzebom osób kupujących nieruchomość i zaoferować nową usługę dla poprawy bezpieczeństwa transakcji kupna nieruchomości.
Przy zakupie nieruchomości, a szczególnie przy umowie przedwstępnej nie ryzykuj samodzielnej transakcji, a skorzystaj z usługi doradcy Biura Marszałkowska Nieruchomości, który poprowadzi Ciebie przez transakcję zakupu nieruchomości.
Co oferujemy w ramach usługi?
1.Weryfikację dokumentów nieruchomości, co oznacza, że gwarantujemy analizę prawną dokumentów potwierdzających prawo własności z potwierdzeniem właściciela czy też współwłaścicieli nieruchomości, przeprowadzimy badanie księgi wieczystej (w Sądzie) z analizą hipoteki, ograniczonych praw rzeczowych, wskażemy braki w dokumentach transakcyjnych i w końcu zredagujemy listę dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji dla potrzeb umowy przedwstępnej oraz umowy ostatecznej sprzedaży nieruchomości – koszt pomocy Biura i prawnika dla tej usługi wynosi jedynie 1000 zł. plus VAT
2.Możesz jednak zlecić usługę w szerszym zakresie, gdzie Prawnik, licencjonowani Pośrednicy w Obrocie Nieruchomościami przeprowadzą Ciebie przez cały proces zakupu nieruchomości w ten sposób jakby Ciebie przy tym w ogóle nie było. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, a my gwarantujemy Tobie pełne bezpieczeństwo transakcji, a Twój czas zaabsorbujemy jedynie przy podpisaniu umowy przedwstępnej i ostatecznej sprzedaży u notariusza. W ramach rozszerzonej usługi oferujemy:
a) Uzgodnienie warunków transakcji. Kiedy wybierzesz już dom, mieszkanie, działkę lub inny lokal i porozumiesz się, co do ceny skontaktuj się z naszym Biurem – staniemy się Twoimi Pełnomocnikami w relacjach ze Sprzedającym, zaczniemy chronić Twoje interesy. W pierwszym etapie procesu sprzedaży, a z Twojej strony zakupu nieruchomości przygotujemy treść porozumienia w formie pisemnej tzw. Uzgodnienie Warunków Sprzedaży. Porozumienie to kończy negocjacje i jest pisemnym odzwierciedleniem wcześniej poczynionych ustaleń. Dokonamy dokumentacji fotograficznej szczegółów wyposażenia zawartych w cenie zakupu.
b)Drugim etapem będzie kompletowanie dokumentów niezbędnych do przygotowania umowy przedwstępnej
c)Trzecim etapem będzie weryfikacja dokumentów nieruchomości, co oznacza, że gwarantujemy Tobie analizę prawną dokumentów potwierdzających prawo własności z potwierdzeniem właściciela czy też współwłaścicieli nieruchomości, przeprowadzimy badanie księgi wieczystej (w Sądzie) z analizą hipoteki, ograniczonych praw rzeczowych.
d)Czwarty etap jest to przygotowanie umowy przedwstępnej. Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości może być zawarta albo w formie cywilnoprawnej albo w formie aktu notarialnego w zależności od uzgodnień i warunków transakcji.
e)Piąty etap zmierza ku końcowi procesu zakupu nieruchomości i składa się z kilku części polegających na skompletowaniu dokumentów i ponownej ich weryfikacji do aktu notarialnego umowy ostatecznej sprzedaży nieruchomości, współpracy z kancelarią notarialną w zakresie redakcji i przygotowania aktu notarialnego umowy sprzedaży nieruchomości oraz ustaleniem terminu aktu – koordynacja kancelarii notarialnej, Kupującego i Sprzedającego
f)Szósty etap – ostateczna umowa sprzedaży nieruchomości zawarta w formie aktu notarialnego w wybranej przez Ciebie, bądź jeśli nie masz na to czasu, wskazanej przez nas Kancelarii Notarialnej. Przy ostatecznej umowie uczestniczymy w Kancelarii przy czynnościach notarialnych, sczytujemy akt notarialny przed jego podpisaniem, tak aby był zgodny z treścią wcześniejszych i zaakceptowanych uzgodnień.

Całość usługi rozszerzonej wynosi 3000 zł. plus VAT

Mamy jeszcze dodatkową usługę pośrednictwa kredytowego. Jeżeli potrzebujesz kredytu i zaakceptujesz warunki kredytowe w banku z którym mamy podpisaną umowę nie płacisz żadnej dodatkowej opłaty ale możesz wskazać swój bank wybrany przez Ciebie bądź zlecić Marszałkowskiej Nieruchomości znalezienie banku odpowiadającego Twoim wymaganiom i wówczas stajemy się Twoim pełnomocnikiem także w relacjach z tym bankiem, kompletujemy dokumenty potrzebne do udzielenia kredytu, jesteśmy w kontakcie z bankiem od fazy złożenia wniosku do podpisania umowy kredytowej
W przypadku wskazania przez Ciebie banku, bądź zlecenia znalezienia banku kredytowego w którym załatwiać będziemy kredyt za Ciebie koszt wynosi 1000 zł. plus VAT


Dodaj komentarz