DziaLka do sprzedania w miejscowości Ożarów Mazowiecki (gw) o powierzchni 8091.00m2

DziaLka na sprzedaz Ozarow_Mazowiecki_(gw) KlobuczynTeren w planie zagospodarowania przestrzennego ma statut produkcyjno-usługowy. Nieruchomość położona jest 1,2 kilometra od granicy Warszawy, 1,5 kilometra od trasy poznańskiej oraz 1,5 kilometra od planowanej Obwodnicy Warszawskiej (Al. Armii Krajowej w budowie) która będzie miała połączenie z autostradą A2 i trasą Via-Baltica.

Na nieruchomości znajdują się:
A/ Magazyn główny wysokiego składowania (suchy o wysokości 6-7 m) o powierzchni 410 metrów kwadratowych wyposażony w wentylację, komorę wydawania i przyjmowania towaru, oświetlenie, siłę, duże wrota, rampę z mniejszymi wrotami i drzwiami oraz wejście do biura, ogrzewany najnowocześniejszym piecem De Dietrich ze sterowaniem komputerowo-pogodowym (zbiorniki na olej opałowy o pojemności 2000 litrów ). Ze względu na dobre rozlokowanie na placu istnieje możliwość znacznej rozbudowy powierzchni magazynowej i biurowej. Magazyn posiada izolację termiczną oraz zmywalną podłogę. Posadzka podniesiona do poziomu rampy. Powierzchnia biurowa w magazynie głównym wynosi około 100 metrów kwadratowych ogrzewana j/w (dwa biura). Istnieje możliwość nakładem niedużych środków) powiększenia powierzchni biurowej do 200 a nawet 300 metrów kwadratowych. Magazyn i biuro solidnie okratowane i wyposażone w solidne drzwi i wrota.
B/ Magazyn mały nie ogrzewany (suchy) o powierzchni 154 metrów kwadratowych o wysokości od 2,4 m do 3,2 m, podłoga podniesiona do poziomu rampy, wyposażona w oświetlenie, siłę, rampę oraz solidnie podwójne duże wrota wraz z drzwiami.
C/ Pomieszczenia stróżówki ogrzewane j/w z własnym sanitariatem o powierzchni 10 metrów kwadratowych.
D/ Pomieszczenie kotłowni ponad 30 m2.

Duży utwardzony plac, duży parking z placem manewrowym. Plac ogrodzony i oświetlony latarniami. Instalacja alarmowa-obiekt monitorowany. Własne ujęcie wodne z hydrofornią. Własne szambo. Własny zbiornik przeciw-pożarowy. Siła-przydział mocy 42kW


Dodaj komentarz