Dom na sprzedaż w miejscowości Żabia Wola o powierzchni 195.55m2

Dom na sprzedaz Zabia_Wola PostolinDom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, w zabudowie bliźniaczej, (dwa domy przylegające do siebie garażami ),połżone na działkach o powierzchni od 700 do 857 m2. Lokalizacja na terenie osiedla domków jednorodzinnych „Osiedle pod lasem” w kompleksie 30 budynków,teren zamknięty, ogrodzony, w leśnym otoczeniu. wszystkie media miejskie. 30 kilometrów od Pałacu Kultury.Domy w zabudowie bliźniaczej prezentują tak lubianą przez większość Polaków tradycyjną zabudowę domu parterowego z zagospodarowanym, użytkowym poddaszem oraz własnym ogrodem tuż pod oknem, wspaniałym do letniego aktywnego wypoczynku, grillowania z przyjaciółmi.
Domy gotowe do odbioru wykończone są w stanie deweloperskim tzn. do wykończenia indywidualnego. Budynki posiadają wszystkie instalacje wewnętrzne łącznie z dwu funkcyjnym piecem CO i grzejnikami, wewnętrzne tynki gipsowe, elewację zewnętrzną, dach pokryty dachówką ceramiczną, stolarkę okienną, podjazdy z kostki betonowej. Działka jest w całości ogrodzoną a część frontową ogrodzenia wykonana jest z cegły klinkierowej z metalowymi elementami kutymi. Domy podłączone są do mediów publicznych (woda, energia elektryczna, gaz) dostępnych na daną chwilę w miejscowości Żabia Wola.
PARTER; przedsionek, łazienka, hall z komunikacją, pokój dzienny z jadalnią, kuchnia, spiżarnia,pomieszczenie gospodarcze, kotłownia ( łączna pow – 84,50 ), garaż na dwa samochody – 34,45m2.
PODDASZE; hall z komunikacją, cztery sypialnie, łazienka, schowek, wnęka garderobiana ( łączna pow – 76,25m2 ). /MAZOWIECKIE/grodziski/Żabia Wola


Dodaj komentarz