Dom do nabycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 592.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowUnikalny, duży dom wolnostojący z piękną działką (756 m) usytuowany przy Parku Arkadia w pobliżu pałacu Królikarnia.
Doskonała prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie rezydencji kilku ambasadorów, bezpieczna i zielona okolica z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej – niepodal stacji metra, linii tramwajowych i autobusowych.

Budynek powstał w latach 30-tych, jest podpiwniczony, z dwoma garażami i podzielony jest na 3 odrębne mieszkania z żelbetową klatką shodową.
W podpiwniczeniu znajduje się kilka pomieszczeń, w tym 17-sto metrowa kawalerka, 20-sto metrowe pomieszczczenie z aneksem kuchennym i łazienką, pomieszczenie z piecem grzewczym gazowym, dwa oddzielne garaże po 13,7 oraz 13,2 m i kilka typowych pomieszczeń piwnicznych.
Na parterze znajduje się niezależne 127-metrowe mieszkanie składające się z 6 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Natomiast na piętrze usytowane są dwa mieszknia po ok 62 i 64 m – każde trzypokojowe z kuchnią i łazienką. Strych ma powierzchnię ok 31 m, aktualnie wykorzystywany wspólnie na suszarnię.

Dom posiada piękny, duży ogród. To bardzo rzadko spotykana tak duża działka na Mokotowie. Nieruchomość usytuowana jest w kierunkach wschód-zachód z ogrodem od strony wchodniej.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Górny Mokotów


Dodaj komentarz