Dom do sprzedania w miejscowości Lesznowola o powierzchni 96.50m2

Dom na sprzedaz Lesznowola Olszowka

Zgrabny segment środkowy 96 m2 na działce 132 m2 w Mysiadle, na cichym, przestronnym osiedlu o niskiej zabudowie. Na pierwszej kondygnacji: salon ponad 20 m2 z oknami na wschód, z wyjściem na taras (ok. 8 m2) i do ogrodu (ok. 70 m2), kuchnia (ok. 5 m2) z zabudową, otwarta na salon, spiżarnia ok. 4 m2, toaleta z WC i umywalką ok. 1,8 m2, oraz przedpokój ok. 7 m2, z szafą wnękową z lustrami i dużym wieszakiem. Na piętrze: zgrabny ok. 18 m2 z oknami na wschód, z dużymi szafami wnękowymi, sypialnia ok. 12,5 m2, z oknem na wschód, z dużą szafą wnękową, łazienka ok. 5,5 m2 z wanną, umywalką i WC. Na poddaszu sypialnia ok. 10 m2 z oknami dachowymi i wnękami na sprzęty rzadko używane. W korytarzu również okno dachowe, które w naturalny sposób doświetla schody. W pokojach i przedpokojach na podłodze panele szwedzkie, w przedsionku, w kuchni i łazienkach, terakota. Na ścianach w kuchni i w łazienkach glazura nowego typu. Schody wygodne, dość szerokie, z drewna dębowego, z wykuszami i drewnianymi poręczami. Ogródek obsadzony drzewkami i krzewami ozdobnymi w kombinacjach, trawnik, kwiaty. Miejsce postojowe na jeden samochód na podjeździe. Drugie na osiedlowym, ogólnodostępnym parkingu. W mieszkaniu są zainstalowane: system alarmowy, TV Kablowa, Internet, drzwi antywłamaniowe, w oknach rolety antywłamaniowe. Osiedle zadbane z szerokimi chodnikami dla pieszych, bezpieczne, dużo pięknej zieleni. Komunikacja MZK, W pobliżu szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne, korty tenisowe, Centrum Handlowe Auchan-Piaseczno, tania stacja benzynowa Auchan, Market i stacja naprawy pojazdów Norauto,  7 minut rowerem do Lasu Kabackiego, 5 minut samochodem do centrum Piaseczna, 5 min. na Ursynów, 12 min. do Mokotowa. 

Istnieje możliwość zamiany na 2-, 3-pokojowe mieszkanie mieszkanie w Warszawie na Mokotowie, Sadybie lub Stegnach, z wyrównaniem różnicy cenowej.

Kontakt: Aneta: + 48 606 272 980, aneta@sadurscy.pl

Środkowy segment z jednym miejscem postojowym na własnym podjeździe. Dom zbudowany w technologii skandynawskiej, z ogrzewaniem elektrycznym w II fazie.


Dodaj komentarz