Dom do sprzedania w miejscowości Lesznowola o powierzchni 341.00m2

Dom na sprzedaz Lesznowola BoguslawiceWOLNOSTOJĄCY DOM W STANIE DEWELOPERSKIM W CENIE
SZEREGOWCA!!!!
Nowy dom jednorodzinny wybudowany w technologii tradycyjnej, na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 613 m2, jest jednym z czterech budynków tworzących małe kameralne osiedle z drogą wewnętrzną. W domu dostępne są wszystkie media miejskie, ogrzewanie z własnego pieca.
Powierzchnia całkowita domu 341,5 m2 (użytkowa 284 m2) została bardzo dobrze
rozplanowana oraz wykończona w najwyższym standardzie z najlepszych materiałów.
Na parterze znajduje się bardzo duży i przestronny salon o pow. 73 m2 z wyjściem na ogród, w którym zostały stworzone miejsca na część telewizyjną z kominkiem, kawową oraz jadalnianą. Salon otwarty jest na hall o pow. 16,7 m2 co powiększa powierzchnię salonu do prawie 90 m2. Kuchnia o pow. ok. 14 m2. Na parterze znajduje się również gościnna toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze z kotłownią oraz przejściem do dwustanowiskowego garażu.
Pietro zaś to cztery duże sypialnie, z których największa o powierzchni prawie 24 m2 posiada indywidualną łazienkę (9,8 m2) oraz garderobę (3,7 m2) i wyjście na mały balkon. Wszystkie pozostałe (18,6 m2, 18,1 m2, 14,2 m2) posiadają dostęp do wspólnej łazienki o pow. 10,2 m2. Na piętrze znajduje się jeszcze pomieszczenie gospodarcze, które zostały dostosowane dla dwóch sypialni. Najmniejsza sypialnia posiada własną garderobę. UWAGA!!!! SUPER OFERTA!!!
DUŻY DOM WOLNOSTOJĄCY W CENIE SZEREGOWCA!!!


Dodaj komentarz