Dom do sprzedania w miejscowości Izabelin o powierzchni 385.45m2

Dom na sprzedaz Izabelin DalkowNa skraju Puszczy, w sąsiedztwie eleganckich domów mieści się wyjątkowa nieruchomość o niepowtarzalnej architekturze i wyjątkowym stylu.

Niepowtarzalna architektura….
Na samym początku uwagę przykuwa forma domu. Prosta, przestronna, dobrze doświetlona. Eleganckie wejście, wyróżnia się na frontowej ścianie budynku. Z prawej strony, lekko ukryty, ale za to funkcjonalnie umieszczony garaż na dwa duże samochody. Bryła prezentowanej nieruchomości składa się z dwóch części.
Pierwsza to pomieszczenia gospodarcze na parterze wraz z garażem, oraz pokojem gościnnym, sauną i łazienką. Druga to część użytkowa domowników: obszerny salon, otwarta kuchnia, gabinet, a na piętrze część sypialniana domowników.
Układ pomieszczeń z jednej strony tworzy przytulną przestrzeń tworzącą komfort i wygodę, z drugiej strony każdy z mieszkańców może liczyć na odrobinę azylu.
Cały dom jest maksymalnie otwarty na otaczający go ogród. Duże przeszklenia to nie tylko jasny salon, ale także doświetlona klatka schodowa, korytarze i pomieszczenia na górze.
Całość dopełnia jasna kolorystyka elewacji połączona z ciemno brązową stolarką okienną i ciemno grafitowymi obramówkami z kamienia.

Stylowe wnętrza…
Obszerne wnętrze, przepiękne drzwi, jasny holl to pierwsze wrażenie jakie nasuwa się po przekroczeniu progu domu przy ul. Leśnej. Dodatkowo z hollu, po prawej stronie znajduje się wejście do gabinetu. Po przekroczeniu hollu znajdziemy się w sercu nieruchomości. To wyjątkowe miejsce dla domowników. Nie tylko ze względu na wielkość i położenie, ale przede wszystkim na ciepły charakter tego pomieszczenia. Salon z otwartą kuchnią i jadalnią zostały urządzone z wyjątkową starannością. Jasne, wygodne kanapy umiejscowione wokół kominka, duży stół w jadalni oraz funkcjonalna kuchnia to wszystko aby stworzyć rodzinny charakter tych pomieszczeń.
Dodatkowo na parterze, w skrzydle obok znajdziemy przytulny pokój dla gości, spiżarnię, pralnię, łazienkę i saunę.
Wchodząc na górę, na półpiętrze znajdziemy część sypialnianą rodziców. To obszerna, pięknie urządzona sypialnia, połączona z dwiema garderobami i dużą łazienką. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Sam wystrój łazienki zachwyca wyszukaną prostotą z odrobiną klasycyzmu. Punktem centralnym jest wolnostojąca wanna a w połączeniu z jasnym kamieniem i złotą armaturą, sprawiają, że mamy poczucie prywatnej namiastki hotelu Ritz.
Piętro to kraina baśni i marzeń dla nie jednej dziewczynki. Dwie sypialnie, pomiędzy którymi znajduje się bajeczny pokój zabaw, oraz dwie łazienki to wszystko należy do najmłodszych mieszkańców tej rezydencji. Jak przystało na prawdziwe damy, każda z nich jest właścicielką przepięknie stylizowanego wnętrza. Pierwsze z nich to kraina bieli i błękitu, otulona promieniami słońca. Drugie pomieszczenie to różowe królestwo. Punktem centralnym jest łóżko księżniczki, olbrzymie, zatopione w różowych tiulach i niezliczonej ilości poduszek. Każda z Pań posiada swoją łazienkę – jedna z prysznicem, druga z wanną. Dodatkowo pokój zabaw, to pomieszczenie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.
Rezydencja przy Leśnej to wyjątkowy styl i klimat. To prostota i elegancja w detalach.
Szczególna uwagę trzeba zwrócić na oświetlenie, wykonane na zamówienie i starannie dobrane do charakterystyki pomieszczeń. Przepiękna, kilkunastokilogramowa lampa w jadalni to wizytówka tego miejsca. Dodatkowa wolna przestrzeń sufitowa, wypełniona zielenią ożywia jednocześnie parter i piętro. Przebywając w tej nieruchomości odnosimy wrażenie, że każdy element tego wystroju został zaaranżowany w sposób wyjątkowy.

Izabelin C…
Ulica Leśna to jedna z piękniejszych ulic Izabelina C. Miejscowości, która w całości leży w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Izabelin to nowoczesna gmina, z własną oczyszczalnią ścieków, nową szkołą podstawową 1-3, gimnazjum, przedszkolem i prężnie rozwijającym się Centrum Kultury.
Dodatkowym atutem tej miejscowości jest położenie względem Warszawy – tylko 16 km do Pałacu Kultury, oraz idealne połączenia komunikacyjne: linia 708 i N58 do Metra Młociny i 712 i 714 do ulicy Górczewskiej.
Zielona przestrzeń….
Wokół domu rozciąga się zielona przestrzeń. Ogród przedziera się do każdej sypialni, kuchni i salonu. To zasługa nie tylko dużych okien, ale bryły tego budynku. Działka o powierzchni 1320 m2, zagospodarowana tak, aby jak najwięcej przestrzeni rozciągało się od strony tarasów. Charakterystycznym punktem ogrodu jest kuchnia letnia z wędzarnią. W pełni wyposażona z podłączonym gazem, wodą i prądem. Idealne miejsce na przyrządzanie letnich potraw w ogrodzie.
Cały ogród utrzymany w spokojnym klimacie. Obszerny trawnik połączony z rabatami wrzosów, wrzośców, traw i tawułek. Na tyłach działki tuje obsadzone wokół ogrodzenia, graniczącego bezpośrednio z Puszczą Kampinoską.
Dodatkiem do tego wszystkiego jest zadaszony taras, dający możliwość przebywania na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Izabelin/Izabelin C


Dodaj komentarz