Obiekt pod wynajem w miejscowości Warszawa o powierzchni 200000.00m2

Obiekt na wynajem Warszawa TrzmielowPoleczki Business Park to największa z obecnie realizowanych w Polsce inwestycji biurowych. Składa się na nią kompleks niskich, nowoczesnych budynków o różnorodnym przeznaczeniu, zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić najemcom wielofunkcyjne rozwiązanie w obrębie jednego kompleksu, obejmując powierzchnie biurowe, handlowe, wystawiennicze, usługowe i logistyczne, a jednocześnie oferując wszelkie istotne dla biznesu udogodnienia.

Lokalizacja kompleksu jest jednym z jego największych atutów. PBP znajduje się na południowych obrzeżach Mokotowa, na ul. Poleczki, w miejscu o dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej, blisko głównych dróg i Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie. Lokalizacja ta zapewnia wygodny i łatwy dojazd do wszystkich dzielnic i punktów strategicznych stolicy. Ulica Poleczki została zmodernizowana i połączona z lotniskiem za pomocą nowego wiaduktu.

Pierwsza faza Parku – budynki A1 i A2 – została już oddana do użytkowania. Łącznie oba budynki oferują do 38.000 m2 powierzchni biurowej oraz do 7.000 m2 powierzchni handlowej, biznesowej, wystawienniczej, serwisowej na parterze. Aktualnie do wynajęcia pozostało 17.000 m2.

Druga faza Parku – budynki B1 i C1 – zostaną oddane do uzytkowania w IV kwartale 2011r. Łacznie oba budynki będa oferowały do 16.000 m2 powierzchni biurowej oraz do 5.000 m2 powierzchni handlowej, biznesowej, wystawienniczej, serwisowej na parterze.

Standard powierzchni:
– Podnoszone podłogi
– Podwieszany sufit
– Okablowanie elektryczne
– Czujniki dymu
– Ochrona budynku
– Uchylne okna
– Klimatyzacja

Powierzchnia do wynajęcia:
od 300 do 200 000 m2

Czynsz:
– powierzchnie biurowe – 15 Euro/m2
– powierzchnie serwisowe (pom. wystawiennicze, podręczny magazyn) – 9 Euro/m2
– powierzchnia handlowe – 17 Euro/m2

Koszty eksploatacji:
15 PLN/m2

Powierzchnie wspólne:
5,38%

Miejsca parkingowe:
– 1 miejsce parkingowe na 50m2 wynajętej powierzchni: 45 Euro – miejsce naziemne, 75 Euro – miejsce w garażu podziemnym /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów


Dodaj komentarz