Obiekt do sprzedania w miejscowości Jadów o powierzchni 1500.00m2

Obiekt na sprzedaz Jadow RetkowPrzedstawiam opis nieruchomości w miejscowości Urle przy ul.Poniatowskiego 60 woj.mazowieckie. Ośrodek położony jest ok.60 km od Warszawy na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego w pobliskim sąsiedztwie czystej rzeki Liwiec, z doskonałym dojazdem, drogą szybkiego ruchu.
Obiekt składa się z zalesionej działki o pow.13,100m2, solidnie ogrodzonej, oświetlonej, zagospodarowanej z wyłożoną kostką „Bauma” wygodnymi ciągami komunikacyjnymi przystosowanymi do poruszania się wózkami inwalidzkimi. Na terenie znajduje się ogródek skalny, duże oczko wodne z fontanną, estetyczne oświetlenie alejek spacerowych dużych
tarasów wypoczynkowych (2x160m2) ze zjazdami dla wózków inwalidzkich.

Działka zabudowana jest:
a) budynek główny w kształcie podkowy o pow. ok.1500m2 przystosowany dla osób niepełnosprawnych ( 25 pokoi jednoosobowych, 25 pokoi dwuosobowych, każdy z łazienką)
b) budynek mieszkalny ok.140m2
c) budynek gospodarczy (kotłownia, hydrofornia, magazyn ok.120m2)
d) altanka wypoczynkowa o pow.25m2
e) budynek portierni przy bramie głównej o pow. 12m2

Remont kapitalny został przeprowadzony w 2002 roku, niestety z powodu częstych aktów wandalizmów w chwili obecnej wymaga remontu.

Budynki podłączone są do miejskiej instalacji wodociągowej (dwa przyłącza miejskie).
W chwili obecnej doprowadzany jest gaz ziemny.

Obiekt posiada zgodę Sanepidu i Wydziału Architektury na użytkowanie, idealnie nadający się na hotel, pensjonat, spa, ośrodek Wypoczynkowy, itp. /MAZOWIECKIE/wołomiński/Jadów/Urle


Dodaj komentarz