Obiekt do kupienia w miejscowości Grodzisk Mazowiecki (gw) o powierzchni 376.00m2

Obiekt na sprzedaz Grodzisk_Mazowiecki_(gw) PiotrkosiceBudynek chłodnia z agregatami Bitzer na działce o pow. 10900m. Chłodnia szczelna, po konserwacji. Budynek można zaadoptować na inne cele, na przykład na stajnię dla koni. Budynek z cegły czerwonej dziurawki. Dach pokryty blachą aluminiową. Miejsce jest dosyć ustronne, nie eksponowane. Działka częściowo ogrodzona. Zabudowania w pobliżu działki są tylko w jej przedniej części. Budynek na działce również w przedniej części, a reszta jest niezagospodarowana. Duży przydział mocy. Jak wiadomo – zawsze można zmniejszyć, natomiast trudniej jest uzyskać zwiększenie.
Bardzo niski podatek – tylko 15zł.

Nieruchomość znajduje się na terenie przez który będzie przechodzić obwodnica. Część zostanie wykupiona przez GDDKIA a reszta może być podzielona na trzy działki. Bardzo atrakcyjna cena! Inwestycja na pewno zwróci się z dobrym zyskiem.
Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl *** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI *** *** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE*** *** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA *** Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.


Dodaj komentarz