Mieszkanie w dzierżawie dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 48.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa Trzmielow2-pokojowe, rozkładowe, 48m2, balkon, piętro 5/9, kuchnia w pełni wyposażona, pokoje puste z możliwością częściowego umeblowania, ogrzewanie podłogowe.
duża, widna kuchnia i oddzielne pokoje, mniejszy: 14m2, większy z balkonem: 20m2. Lokal jest usytuowany na 5. piętrze w doskonałej, dobrze skomunikowanej z Centrum lokalizacji, 5 min. do Arkadii i 10 min. do Złotych Tarasów.
okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne (obecnie atestowane, antywłamaniowe). Wymieniono instalacje elektryczną i centralnego ogrzewania (w kuchni i łazience zostało zainstalowane ogrzewanie podłogowe a w pokojach nowe grzejniki). Na ścianach i suficie została nałożona nowoczesna gładź polimerowa. Kolory, którymi pomalowano pomieszczenia zostały starannie dobrane, tak aby podkreślić atrakcyjne formy architektoniczne.
Dekoracją mniejszego pokoju jest kamień elewacyjny Lumberg, którym pokryta została jedna ze ścian. W dużym pokoju zostały zainstalowane półki z gipsowo-kartonowe, ozdobione egzotycznym drewnem merbau korespondującym kolorystycznie z podłogą.

Łazienka została optycznie powiększona poprzez zastosowanie dużych luster, subtelnej kabiny prysznicowej i poprzecznych dekorów w kolorze wenge, zainstalowano też nowoczesne sanitariaty, w tym podwieszany wc z deską samoopadającą.

Oddzielna i widna kuchnia o powierzchni 6m2 została wyposażona w nową zabudowę kuchenną z piekarnikiem, płytą elektryczną, będzie także lodówka w kolorze inox. Na podłogach gres polerowany, dekoracyjnie nad blatem kuchennym zastosowano mozaikę onyx.


Dodaj komentarz