Mieszkanie w dzierżawie cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 140.74m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowKomfortowy apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie „Capital Art Apartments” na ostatniej kondygnacji budynku. 140m2 powierzchni z ogromnym 60m2 tarasem skąd rozciąga się niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy.
Apartament podzielony na dwie strefy: dzienną i noczną- prywatną
Część dzienną tworzy salon oraz kuchnia z jadalnią, umeblowana i wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD. W przedpokoju funkcjonalna garderoba.
W części prywatnej znajdują się 3 pokoje i 2 łazienki. Pokoje: główna sypialnia 22m2 z szafą w zabudowie, łazienką z kabiną prysznicową oraz balkonem, druga sypialnia 14,5m2 z szafą w zabudowie oraz gabinet 11,5m2. Duża łazienka 7,5m2 z wanną.
Całość znakomicie doświetlona i wykończona w wysokim standardzie, w pokojach na podłodze drewno jesionowe w kuchni i przedpokoju gres, łazienki wyposażone w wysokiej jakości sanitariaty. Istnieje możliwość podłączenia internetu oraz telewizji kablowej.
Do apartamentu przynależy schowek na piętrze oraz dwa stanowiska postojowe w garażu pod budynkiem.
Znakomita lokalizacja blisko Centrum, jednocześnie oddalona od dużych arterii gwarantuje ciszę i spokój, w sąsiedztwie budynki biurowe.
Czynsz najmu 8900 zł+ media, jednomiesięczna kaucja, możliwość wynajęcia na 3 lata. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola/Wola


Dodaj komentarz