Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 55.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Wyspowej w Warszawie. Powierzchnia użytkowa 34,6 m2 plus 4,6 m2 powierzchni pomocniczej (poniżej 1,9 m wysokości). Dodatkowo na poziomie +1 (poddasze) pomieszczenie o powierzchni 16 m2 nie wliczane do czynszu. W cenie zawiera się miejsce postojowe na wewnętrznym parkingu osiedla. Dodatkowo z mieszkaniem jest 0,0022 udziału w częściach wspólnych budynku i działkach, na których stoi budynek. Działki są własnością wspólnoty mieszkaniowej.
W lokalach usługowych budynków osiedla znajdują się dwa sklepy spożywczo-przemysłowe, dwa zakłady fryzjersko-kosmetyczne, klub fitness, inne usługi (poprawki krawieckie, weterynarz, dwa zakłady stomatologiczne, apteka).
Lokalizacja w pobliżu M1 w Markach, Makro (5 minut samochodem) i CH Targówek (10 minut samochodem). W odległości około 1500 m Park Leśny Bródno. Do najbliższego przystanku autobusowego jest około 100 metrów (również autobus nocny), do kolejnego (przy Radzymińskiej) jest 700 m, a tam kolejnych 8 autobusów (w tym jeden nocny). Przedszkole jest w odległości około 800 m, a szkoła 1200 m.
Na zdjęciu nr 2 szkic pomieszczeń (nie zachowuje skali).
Mieszkanie gotowe do natychmiastowego zamieszkania. W mieszkaniu tylko meble wbudowane i inne wyposażenie przeznaczone do sprzedaży. Ściany świeżo odmalowane.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług:
KREDYTY HIPOTECZNE,INWESTYCYJNE NIERUCHOMOŚCI,DORADZTWO FINANSOWE
Elzbieta Masek
501931277
elzbieta.masek@realbrokers.pl


Dodaj komentarz