Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 67.50m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowWyjątkowa oferta z warszawskiej Pragi Południe! Blok leży na skraju Saskiej Kępy, jest to idealne miejsce pod względem komunikacji z centrum Warszawy i nie tylko.

Kilkanaście dziennych linii autobusowych wychodzących z Gocławia zapewnia sprawny dojazd do każdej części miasta. O 10 minut drogi od budynku oddalona jest Trasa Łazienkowska, która dzięki wprowadzonym buspasom sprawia, że dojazd do Metra Politechnika zajmuje kilkanaście minut. Równie przyjemnie podróżuje się samochodem, parkować można go na licznych miejscach pod blokiem lub za dodatkowe 32.000 PLN wykupić miejsce w garażu podziemnym

Pod względem infrastruktury oferta ta prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Nieopodal działa duży osiedlowy sklep spożywczy, lokalny bazarek oraz cała gama sklepów, punktów usługowych, także banki i apteki. O kilkanaście minut drogi oddalone są Park Skaryszewski o Park nad Balatonem, niewiele dalej funkcjonują CH Gocław i CH Promenada – idealne miejsce na niedzielny wypad do kina.

W najbliższej okolicy działają szkoła i 2 przedszkola, oferta dla aktywnych prezentuje się równie interesująco – o rzut beretem oddalony jest basen „Wodnik”, Kręgielnia przy ul. Saskiej, liczne studia fitness, a nawet szkoła tańca;)

Samo mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Właściciele wykończyli i urządzili je dla siebie. Starannie i z wykorzystaniem porządnych materiałów. Na lokal ten składają się 2 niezależne pokoje, duży salon, na który otwarta została kuchnia, garderoba, łazienka i przedpokój, w którym, przy wejściu zamontowano szafę wnękową. Wspomniane garderoba i szafa sprawiają, że w mieszkaniu łatwo jest zaprowadzić porządek i zmieścić wiele rzeczy. Dodatkowym atutem w tym temacie może być komórka lokatorska przypisana do mieszkania.

Rozkład jest funkcjonalny, poszczególne pomieszczenia są przestronne, a dostępna przestrzeń została maksymalnie wykorzystana. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, okna wychodzą na wschód i na południe.

Niezaprzeczalnym atutem tego mieszkania jest duży, około 80-metrowy taras, który stanowi idealne miejsce do wypoczynku w ciepły letni dzień. Dostępna przestrzeń czyni to miejsce także świetnym punktem spotkań ze znajomymi.

Bardzo gorąco polecam i zachęcam do zobaczenia mieszkania

Michał Wleklik, 533-300-908


Dodaj komentarz