Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 52.40m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka Mieszkanie mieści się na Wzgórzach Krzesławickich w bloku, który wybudowano z cegły i z pustaka w 1965 roku jako hotel robotniczy dla pracowników huty. W 1995 roku blok poddany został przebudownie i całkowitemu remontowi i wymieniono przy tym wszelkie instalacje. Zarówno woda jak i ciepło są opomiarowane. W mieszkaniu są też nowe okna drewniane zapewniające duże ciepło.
Wspólnota mieszkaniowa działa niezwykle sprawnie corocznie wprowadzając nowe udogodnienia. Obecnie ogromny teren zielony wokół bloku jest ogrodzony i zaopatrzony w dwie bramy na pilota. W ubiegłym roku zakładano kamery i specjalnie pod monitoring telewizję kablową, w której jeden kanał będzie na potrzeby kamer rozmieszczonych na bloku. Wokół budynku jest ogromny parking dzięki któremu nigdy nie ma problemu z zaparkowaniem samochodów.
Mieszkanie miało początkowo 2 pokoje po ok 16-18 m2 każdy z tym, że jeden z tych pokoi przedzieliliśmy ścianką działową i powstały z tego pokoju sypialnia i mały pokoik (5m2) do pracy więc obecnie są 3 pokoje. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym i do mieszkania przynależy mała piwnica i mała szafa podręczna na klatce. Mieszkanie nie ma balkonu, ale w niczym to nie przeszkadza bo w łazience jest okno i wieszając pranie można zawsze uchylić okno aby szybciej wyschło. Zresztą w mieszkaniu jest tak ciepło (wszystkie okna wychodzą na południe), że nie ma w ogóle takiej potrzeby. Poza tym okno w łazience daje oszczędność na prądzie bo w ciągu dnia nie trzeba w łazience palić światła. Kolejną oszczędność w mieszkaniu zapewnia bieżąca woda ciepła z sieci co ogranicza do minimum koszty gazu bo nie ma piecyków gazowych do podgrzewania wody. Koszt czynszu ze wszystkim czyli funduszem remontowym, ciepłą i zimną wodą itd przy 3 osobach zameldowanych to 400zł do tego tylko pozostaje do opłacenia prąd i ewentualnie gaz w kuchni jeśli ktoś gotuje na gazie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, ale nasza cena nie obejmuje kosztu mebli, których cenę można negocjować oddzielnie. Kuchnia jest z litego drewna z okapem i bardzo trwałym zlewem i kuchenką w zabudowie. Na wymiar były też robione meble w tym małym pokoiku do pracy. Możemy wszystkie meble w mieszkaniu zostawić za niewielką dopłatą. Wszystko zależy od potrzeb kupujących.


Dodaj komentarz