Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 48.60m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najatrakcyjniejszych części Gocławia, na zamkniętym osiedlu niskich budynków przy ulicach Mikołajczyka i Okulickiego. Lokalizacja ta czyni tę ofertę naprawdę wyjątkową.

O 3 minuty drogi spacerem oddalone jest CH Promenada – idealne miejsce na zakupy wszelkiego rodzaju oraz na niedzielne wyjście do kina. Pod względem komunikacji z innymi częściami miasta lokalizacji tej nie można nic zarzucić. 14 linii autobusowych wychodzących z Gocławia zapewnia sprawny dojazd do każdego zakątku miasta. Samochodem podróżuje się równie przyjemnie, dodatkową wygodą są 2 naziemne miejsce postojowe przed budynkiem – płatne dodatkowo po 10.000 PLN każde.

W okolicy funkcjonuje basen Wodnik, jesienią zakończyła się rewitalizacja Parku nad Balatonem, otoczenia malowniczego jeziora, które służy mieszkańcom Gocławia jako idealne miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Budynek jest w bardzo dobrym stanie, mieszkanie w jeszcze lepszym;) Właściciele wykończyli je dla siebie, z dbałością o każdy szczegół. Od wejścia widać, że mieszkanie urządzono z sercem przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Ma ono bardzo funkcjonalny układ, gorąco zachęcam do zapoznania się z tą ofertą!


Dodaj komentarz