Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 68.90m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPokój nr 2:
powierzchnia pokoju 12. Okna są skierowane na płd/zach a także płn/wsch. Informacje dodatkowe na temat instalacji:
wszystkie instalacje pochodzą z 2001 roku a także są w bardzo dobrym stanie. Pokój nr 3:
powierzchnia pokoju 10. Lokal jest w stanie bardzo dobrym. Mieszkanie jest 3- pokojowe, raczej ciche, dwustronne. Okna wychodzą na ulicę cichą na płd/zach. W budynku jest:
– domofon
– piwnica
w okolicy znajdują się:
– linie autobusowe
– centrum handlowe
– kącik zabaw
– park
informacje dodatkowe na temat budynku:
budynek jest jakby przedłużeniem ciągu kamienic przy ulicy tykocińskiej. Informacje o budynku:
budynek, w którym mieści się mieszkanie zlokalizowany w okolicy o małym natężeniu ruchu ulicznego. Parking/garaż:
miejsce parkingowe. Okna wychodzą na podwórze na płn/wsch. W przyszłości zatwierdzone plany budowy stacji metra targówek 2 tutaj budynku na skrzyżowaniu tykocińskiej a także ossowskiego. Okna wychodzą na ulicę cichą na płd/zach. Idealna lokalizacja komunikacyjna, dużo linii autobusowych na przystanku 100 metrów od domu, 3 minuty pieszo do ulicy radzymińskiej. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr1:
pokój oddziela od kuchni solidny barek pelniący dotychczas funkcję stołu. Do mieszkania przynależy piwnica o pow 4. Informacje dodatkowe na temat lokalu:
mieszkanie do wprowadzenia, urządzone w bardzo dobrym standardzie, kuchnię oczywiście można całkowicie oddzielić od salonu, w chwili obecnej jest to jedna powierzchnia również z częścią przedpokoju. Łazienka:
powierzchnia łazienki 5. Sprzęt kuchenny, który zostaje w cenie: lodówka zmrażarka, zmywarka, okap wszystko firmy elektrolux. Kuchnia jest wyposażona w:
– meble w zabudowie
– kuchenkę elektryczną
– lodówkę
– zamrażarkę
wyposażenie kuchni zostaje w cenie mieszkania. Jest wanna kabina przysznicowa miejsce na pralkę. Informacje dodatkowe na temat kuchni, łazienki a także przedpokoju:
w przedpokoju na podłodze po części parkiet a także marmur, w kuchni ściany a także blaty są również wykonane z marmuru. W łazience wanna oraz kabina prysznicowa z hydromasażem, podgrzewana podłoga. W łazience, dwóch mniejszych pokojach a także garderobie zamontowano drzwi przesuwne z lustrami w kierunku przedpokoju. Instalacja kanalizacyjna nowa. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr2:
w pokoju dziecięcym na podłodze parkiet dębowy. Obok kościół, w pobliżu szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie, handel, usługi, park wiecha. Na podłodze w kuchni parkiet egzotyczny daru-daru. Czynsz razem z funduszem remontowym wynosi 300 pln. Dobrze zaprojektowana garderoba. Przedpokój:
powierzchnia przedpokoju 7. Pokój nr 1:
powierzchnia pokoju 18. W każdym pokoju na podłodze jest inny wzór parkietu. Okna w kuchni wychodzą na płn/wsch. Instalacje:
instalacja elektryczna nowa. Informacje dodatkowe na temat garażu/parkingu:
do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe na ogrodzonym parkingu położonym niespełna 50 metrów od domu płatne co miesiąc 42,75 pln targówek. W mieszkaniu zamontowane są drzwi antywłamaniowe. Ściany mieszkania graniczące z sąsiadami są wyciszone płytą kartonowo-gipsową oraz wełną. Z pokoju wyjście na loggię, którą można zabudować konstrukcją aluminiowo-szklaną. W kuchni zabudowany jest nowy piec gazowy firmy vaillant (woda oraz ogrzewanie), ustawiany jest w zależności od potrzeb właściciela. Informacje dodatkowe na temat pokoju nr3:
w pokoju sypialnianym na podłodze parkiet dębowy. Mieszkanie ulokowane jest na pierwszym piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły, wybudowanym w roku 2001. Informacje o lokalu:
własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez założonej ksiegi wieczystej. Na piętrze znajdują się 3 mieszkania. Wtedy to niecałe 10 minut do marszałkowskiej róg świętokrzyskiej.


Dodaj komentarz