Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Kraków o powierzchni 72.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

Mieszkanie z dużym potencjałem!!! ul.Obozowa

NOWA CENA: 6.200zł /m2


Nowoczesne budownictwo, podwyższony standard mieszkania, bardzo przyjazna okolica i dogodny dojazd do centrum. Kameralny blok z 2005 roku znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Przy bloku plac zabaw dla dzieci.

Mieszkanie o pow. 70m2, ustawne i funkcjonalne. Składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju oraz strychu o powierzchni 12m2. Balkon znajduje się na całej długości mieszkania, wyjście z balkonu i pokoju większego. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Nad całym mieszkaniem znajduje się poddasze, do dowolnej aranżacji. Poddasze ocieplon, pokryte panelami z oknami połaciowymi.

Bardzo dobrze rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe, w sąsiedztwie znajdują się centra usługowe: Tesco, Carrefour, Solvay Park, jak i rekreacyjne: Centrum Rekreacji na Zielonym Ruczaju oraz Centrum Sportu i Rekreacji na Szuwarowej, stadnina konna. Ponadto bardzo dobry dojazd do centrum jak również do autostrady A4. Kursują linie autobusowe nr 106, 116, 166, 253, 263, 608. Mieszkanie idealne dla tych, którzy cenią zaciszne i bezpieczne miejsca.

Bardzo tanie w eksploatacji, zwłaszcza zimą, ze względu na środkowe usytuowanie. Czynsz 400zł. Ogrzewanie centralne.


Kontakt: Anna Kowal-Flądro 12/269-50-15


Dodaj komentarz