Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 59.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowJest to dwupokojowe mieszkanie na Szczęśliwicach w pełni wykończone ustawne ciche i widne. Posiada garaż podziemny.

Dobre położenie zważywszy na liczne tereny rekreacyjne w pobliżu: park, rzeka, jezioro, wyciąg narciarski i korty tenisowe. Miejsce w sam raz na rodzinne spacery.
Osoby, które cenią sobie bezpieczeństwo będą usatysfakcjonowane, gdyż osiedle jest strzeżone,a ci którzy cenią sobie kontakt z naturą również będą zadowoleni gdyż w sąsiedztwie znajduje się park Szczęśliwicki. Idealne miejsce na porany jogging. Dla wielbicieli zakupów oraz osób zabieganych bardzo miłą informacją jest bliskie położenie C.H. Reduta i Blue City.

Dobra komunikacja z centrum, autobus, tramwaj. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym jest w cenie mieszkania.

Salon jest duży 21 m.kw., na podłodze panele, standard wykończenia: normalny, z oknami wychodzącymi na wschód. Sypialnia 12 m.kw., na podłodze panele, standard wykończenia: normalny, z oknami wychodzącymi na zachód. Łazienka 5 m.kw., na podłodze terakota, standard wykończenia: normalny. Kuchnia otwarta z oknem 12 m.kw., na podłodze terakota, standard wykończenia: normalny, okna wychodzące na wschód. Zabudowa kuchni i sprzęt w cenie. Hall 9 m.kw., na podłodze terakota, standard wykończenia: normalny. W pełni wykończony lokal.

Blok mieszkalny, ukończony oddany do użytku. Główne atuty nieruchomości: Cicha i spokojna okolica.


Dodaj komentarz