Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 62.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowWłasnościowe mieszkanie w spokojnej, klimatycznej, przedwojennej (1935) kamienicy na Pradze Płn. Blisko centrum, zlokalizowane blisko głównych węzłów komunikacyjnych róg wileńskiej, szwedzkiej i solidarności. Blisko przystanek autobusowy (p.szwedzka) tylko 3-4 przystanki autobusowe od pl.bankowego i tramwajowy (p.czynszowa). W przeciągu 2 lat mają doprowadzić linię metra.

Kamienica pochodzi z 1935 roku. Wokół otoczona jest budynkami z okresu międzywojennego. Kamienica od ulicy Wileńskiej zabezpieczona jest drzwiami z domofonem. Od drugiej strony otoczona jest zamkniętym zadrzewionym podwórzem, gdzie znajduje się parking dla mieszkańców kamienicy i ogród. W kamienicy znajduje się 16 lokali. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bez windy. Okna wychodzą z jednej strony na ulicę wileńską, z drugiej na ciche, zadrzewione podwórze z widokiem na brzozy. Stan mieszkania w aktualnym stanie wymaga konserwacji.

W pobliżu znajdują się: studnia wody oligoceńskiej, markety carrefour i tesco, główny węzeł drogowy targowa-al.solidarności, stacja kolejowa „warszawa wileńska, kawiarnie, kluby, galerie, studia projektowania i pracownie artystyczne.
Mieszkanie ma 62,15 m2. Dwa duże pokoje ponad 20m2, dodatkowo jeden otwarty blisko kuchni i wejścia, odgrodzony ścianką działową, w której umieszczone jest duże akwarium. Układ przedpokoju, kuchni i przyłączonego do niej pokoju został zaaranżowany po przebudowie wcześniejszego stanu (wyburzeniu ścian działowych), dzięki czemu uzyskano efekt przestrzenności. Jeden z pokoi (salon) wychodzi na ulicę, 2 pozostałe na zadrzewione, spokojne podwórze. Przedpokój, salon i sypialnia wykończona jest drewnianym dębowym parkietem, ściany pokryte farbą emulsyjną. W łazience terakota czarno-biała ułożona w szachownicę i pas glazury nad wanną. Mieszkanie wyposażone jest w instalację wodociągową i kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, elektryczną, gazową, telefoniczną, domofonową, telewizji kablowej, ciepła woda z indywidualnego pieca gazowego. Dodatkowo w kamienicy znajduje się rowerownio-wózkarnia + indywidualna piwnica (ok. 10m2). Wspólnota mieszkaniowa planuje odnowienie kamienicy: elewacje i instalacje wodno-kanalizacyjną, wykonano remont dachu. Mieszkanie nie ma balkonu, ani windy.


Dodaj komentarz