Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 57.98m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow GruszeczkaJEŚLI POSZUKUJĄ PAŃSTWO LUKSUSU i PRESTIŻU TO JEST PROPOZYCJA IDEALNA DLA WAS. —–
BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA – KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI –
Wynagrodzenie pokrywa deweloper.
—–
W samym Centrum Krakowa, w bliskiej odległości od starego Barbakanu i Rynku Głównego, w miejscu o wyjątkowym znaczeniu historycznym, kulturowym i społecznym znajduje się pierwsza tak ekskluzywna i wyjątkowa inwestycja.
—–
Rezydencja wykończona według najwyższych światowych standardów. Bogate wyposażenie budynku w połączeniu z nową technologią, gwarantują mieszkańcom wygodę i luksus na co dzień. Na terenie rezydencji znajduje się ekskluzywny salon SPA, który powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie.
—–
Każdy apartament oferuje praktyczne, wysokiej jakości rozwiązania, dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i komfort. Centralny system zarządzania budynkiem, którym objęty jest każdy apartament, umożliwia zarządzanie ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem wraz z samoczynną regulacją natężenia światła, sterowanie roletami okiennymi, przy użyciu centralnego panelu dotykowego, internetu bądź telefonu komórkowego. Dzięki tej niezwykłej opcji możemy zdalnie sterować urządzeniami elenktycznymi, wyregulować temperaturę w pomieszczeniach lub napełnić wannę, aby gorąca kąpiel czekała na nas gdy wrócimy do domu.
—–
Rezydencja jest budynkiem o siedmiu kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej. Apartamenty zlokalizowane są na piętrach od 1 do o powierzchni od 40m2 do 128m2. W części podziemnej zlokalizowano garaż na 40 miejsc postojowych oraz pomieszczenia techniczne.
—–
Kontakt: Radosław Kucharz 515-101-444


Dodaj komentarz