Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 48.85m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowIDEALNA PROPOZYCJA NA START. PRZYZWOITA POWIERZCHNIA ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE !!!

Funkcjonalnie rozplanowane 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i łazienką z WC.
Ciche, widne i słoneczne, 2 pokoje (10 i 8 m2) od strony wschodniej, pokój dzienny (16 m2) z wyjściem na loggię (ok.4 m2) i kuchnia (6 m2) od strony południowej.
Spory przedpokój (ok. 6 m2) z miejscem na dużą 3-drzwiową szafę, łazienka (ok. 3 m2) z wanną, umywalką, sedesem i miejscem na pralkę.
Mieszkanie z potencjałem do ew. przebudowy, możliwość otwarcia kuchni na pokój dzienny, etc.
Mieszkanie czyściutkie i zadbane, możliwość pozostawienia w cenie większości mebli. W 2 pokojach okna wymienione na PCV, okna w najmniejszym pokoju i kuchni jeszcze drewniane starego typu. Podłogi w całym mieszkaniu wyłożone lentexem lub wykładziną a jedynie w łazience terakotą.

Czynsz za 4 osoby z funduszem remontowym i opłatami zaliczkowymi za wodę w wys. 580,- zł/m-c.

Budynek ocieplony i odnowiony, instalacje wymienione, klatka schodowa po remoncie, 2 nowe windy. Klatka schodowa i windy objęte monitoringiem. Teren wokół budynku zadbany, z dużą ilością zieleni. W pobliżu 2 parkingi strzeżone.

Fantastyczna lokalizacja, w pobliżu Hala Wola, bazarek, mnóstwo sklepów i punktów usługowych, banki, przedszkola i szkoły, park z amfiteatrem, tereny spacerowe i rekreacyjne.

Świetny dojazd w każdą stronę miasta, dzięki kilku liniom tramwajowym i autobusowym. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Bemowo


Dodaj komentarz