Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe nowe budownictwo (po 90 r.) w miejscowości Warszawa o powierzchni 62.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MarcinkowiceAtrakcyjne, bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie na Woli.
Mieszkanie składa się z salonu (ok. 20 m2), dwóch sypialni (po ok. 11 m2 każda), widnej, osobnej kuchni (10 m2), łazienki, osobnego wc i przedpokoju. Z salonu wyjście na cichy i kameralny balkon (ok. 4 m2). Do mieszkania przynależy także piwnica (ok. 6m2) oraz miejsce parkingowe na terenie osiedla, widoczne z okna salonu. Istnieje możliwość powiększenia mieszkania, można dokupić od spółdzielni część korytarza (ok. 4-5 m2) i przesunąć tam drzwi wejściowe. Dodatkową powierzchnię można wykorzystać na przedpokój lub garderobę – do decyzji nabywcy.
Ciche i ciepłe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności dodatkowych nakładów. Okna PCV, wymienione w 2003 roku (w kolorze białym od wewnątrz, na zewnątrz brązowe), kuchnia remontowana w 2005 roku, łazienka, wc i przedpokój remontowane w 2003 (w łazience wymienione instalacje w mieszkaniu – doprowadzenie do pionów, zainstalowana nowoczesna duża wanna z funkcją masażu wodnego i powietrznego), w 2005 roku położone panele w pokojach.
Właściciel jest skłonny pozostawić wyposażenie mieszkania: meble wykonane z litego dębu, na ścianach sosna, wszystkie szafy i pawlacze w zabudowie, wyposażenie kuchni (nowa lodówka, kuchenka gazowo-elektryczna (blat: gaz na szkle), miejsce na wstawienie zmywarki).
Obecnie czynsz miesięczny wynosi ok 480 zł. Czynsz ten obejmuje ryczałt za ciepłą i zimną wodę, ryczałt za centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy.
Budynek ma 17 lat (1993 rok), 2 lata temu został ocieplony, odnowiona elewacja, wymienione płytki na balkonie. Bardzo dbający dozorca, mili i nieuciążliwi sąsiedzi.
Budynek jest położony na terenie zamkniętym, ogrodzonym, bramy otwierane na pilota.
W sąsiedztwie i niedalekim otoczeniu osiedla znajduje się pełna infrastruktura usługowo-handlowa (3 centra handlowe, banki, bankomaty, poczty, stomatolog i agent ubezpieczeniowy na terenie osiedla), edukacyjna (liceum, gimnazja, szkoły podstawowe, przedszkola i żłobek) i rekreacyjna (basen, plac zabaw, hala sportowa, trzy parki: Moczydło, Szymańskiego (ze sztuczną rzeką) i Sowińskiego (z amfiteatrem), ścieżki rowerowe).
Dobry, z perspektywami punkt komunikacyjny: liczne połączenia autobusowe z pozostałymi dzielnicami Warszawy, ok. 2014 roku ma zostać oddana 2 linia metra – stacja będzie odległa ok. 5 min. spacerem.


Dodaj komentarz