Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 77.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowNiestandardowe, bardzo ustawne, ładne mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze. Oprócz standardowej powierzchni mieszkalnej dostępne są również skosy, ich powierzchnia stanowi dodatkowo około 20 m2 (nie wchodzą one do metrażu, czyli nie są uwzględnione w cenie mieszkania, ani nie opłaca się za nie czynszu). Do mieszkania prowadzi korytarz, którym wchodzi się do przedpokoju. Przedpokój jest centralną częścią mieszkania, stąd droga prowadzi do prawie wszystkich pozostałych pomieszczeń: kuchni, łazienki, salonu, sypialni, małego pokoju. W przedpokoju znajduje się szafa wnękowa z lustrzanymi drzwiami. Kuchnia jest duża, widna, pod oknem wyraźnie wydzielona jest część jadalna. Z części jadalnej można wyjść na ogromny, kwadratowy balkon (wyjście na balkon jest również z salonu). Duża łazienka z wanną i prysznicem. W sypialni również znajduje się szafa wnękowa. Okna dachowe są w sypialni, salonie i w małym pokoju.
Układ: 3 pokoje, powierzchnia [m2]: 21,3/18,2/7,6. Okna wsch-zach. Kuchnia oddzielna, jasna z oknem, przestronna wyposażona i umeblowana, powierzchnia 13,8 m2. Nowoczesna łazienka razem z wc, powierzchnia 6,3 m2, osobna wanna i prysznic. Duża piwnica z miejscem na rowery. Klimatyzacja. Czynsz do spółdzielni PLN 216; fundusz remontowy PLN 115 zaliczki na media (4 osobowa rodzina) PLN 292; Podatki (nieruchomość i użytkowanie wieczyste) PLN 12.
Przestronne mieszkanie w przyjemnej okolicy. Bardzo spokojne osiedle, ładnie urządzone, zadbane, jest na nim dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci, całodobowa ochrona.


Dodaj komentarz