Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 57.10m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowNowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie spełniające wymagania komfortu i funkcjonalności. Położone w cichej okolicy z doskonałą infrastrukturą oraz bliskością metra czy przystanków autobusowych.
Rozkład oraz metraż pomieszczeń wyróżnia je z pośród innych mieszkań dwu pokojowych. Przestronny salon o powierzchni prawie 22m2 z wyjściem na 5 metrowy balkon. Duża i ustawna sypialnia (14m2). Widna kuchnia (9,12m2) częściowo otwarta na salon ze sprzętem AGD (kuchnia elektryczna, zmywarka, lodówka). Łazienka (ok. 5m2) razem z WC i wanną. Przedpokój 7,75m2. Drewniane okna z ekspozycją na trzy strony świata (wschód – północ – zachód), na podłodze bukowy parkiet. Komórka lokatorska w cenie mieszkania o pow. 3m2 oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze na tym samym piętrze co mieszkanie. Wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo (18000 zł). Czynsz wynosi 590 zł przy 3 osobach. Z tyłu budynku znajduje się pięknie zagospodarowane podwórko z placem zabaw tylko dla mieszkańców.
Mieszkanie dzięki wykończeniu oraz okolicy w której się znajduje warte jest swojej ceny. Polecam. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ursynów


Dodaj komentarz