Mieszkanie do zakupu cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 88.42m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MokotowPiękny widok na zieloną otwartą przestrzeń. Lokalizacja:
dogodna lokalizacja na kameralnym osiedlu wśród niskiej zabudowy z dogodnym dojazdem do centrum. Serdecznie polecam a także zapraszam na prezentację. Dodatkowo do mieszkania przynależą dwie pojemne piwnice o łącznej powierzchni 21 m2. Do dyspozycji przyszłego właściciela miejsce parkingowe przed budynkiem. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Dodatkowe informacje:
mieszkanie w pełni umeblowane (właściciel na życzenie kupującego może pozostawić meble), do wprowadzenia po odświeżeniu. Wygodne, dwustronne mieszkanie na kameralnym osiedlu z pięknym widokiem na zieleń!

rozkład pomieszczeń:
mieszkanie składa się z czterech rozkładowych pokoi (trzy z nich mają oddzielne balkoniki, na czwaty – największy – wyjście z pogranicza salonu oraz jadalni), kuchni, przedpokoju a także oddzielnej łazienki oraz toalety. Budynek kameralny, tuz po zmianie elewacji, porządny a także schludny z bardzo życzliwym, spokojnym sąsiedztwem. Idealne mieszkanie dla osób w każdym wieku. Na podłodze parkiet dębowy, łazienka oraz toaleta po generalnym remoncie – elegancka ceramika oraz glazura o stonowanych barwach i okazała, nowoczesna kabina prysznicowa. Jedynie trzy mieszkania na piętrze. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy garderobiane, kuchnia w pełni wyposażona. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz zawiera charakter informacyjny.


Dodaj komentarz