Mieszkanie do sprzedania w miejscowości Warszawa o powierzchni 92.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzepiękne mieszkanie w prestiżowej i wygodnej lokalizacji na Saskiej Kępie.
Świetna komunikacja z każdym rejonem Warszawy, bliskość Parku Skaryszewskiego i nadwiślańskich ścieżek rowerowych, renomowane szkoły w pobliżu, sklepy na parterze budynku, przychodnie medyczne, apteki.
Budynek z 2004 roku, ciekawie zaprojektowany, z dwoma wewnętrznymi zielonymi dziedzińcami, na które wychodzą okna mieszkania (żadne okno nie wychodzi na ulicę, mieszkanie jest więc niezwykle ciche.
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu (25,7m2) połączonego z kuchnią (ładna zabudowa – pozostaje), która ma również oddzielne własne okno oraz niezależne wejście z holu.
Z salonu wyjście na duży, 6 metrowy balkon – prawie w kwadracie, można swobodnie ustawić stół i krzesła, strona zachodnia.
Pozostałe dwa pokoje (16,1m2, oraz 14,5m2) mają okna na stronę wschodnią, również na wewnętrzne patio.
Dwie łazienki (5,7m2 oraz 4,7m2), bardzo ładna pastelowa glazura i terakota, dobre wyposażenie, w mniejszej drewnianymi drzwiami oddzielona część gospodarcza.
Okna w całym mieszkaniu plastikowe, ładne rolety na zamówienie (pozostają), parkiety dębowe w idealnym stanie, piękne drewniane szafy w zabudowie w holu (pozostają).
Mieszkanie jest naprawdę niezwykle przytulne, jasne i zadbane. Przynależy do niego piwnica ok. 4m2.
Można dokupić lub wynająć miejsce parkingowe .


Dodaj komentarz