Mieszkanie do sprzedania w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni 301.30m2

Mieszkanie na sprzedaz Konstancin-Jeziorna Do apartamentu przypisane są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, połączone z apartamentem windą. Długiej, w kompleksie „apartamentów dworska 13”, w którym znajdują się 3 budynki po 4 apartamenty w każdym, od 150 do 300m2 gwarantujące kameralność a także zachowanie prywatności ich mieszkańców. Przy czym w miesiącach wakacyjnych tzn. Dodatkowym atutem apartamentu jest system bms dający mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa komfortu a także wygody w zakresie inteligentnego domu. W skład systemu wchodzi system sygnalizacji alarmowej włamania a także napadu (sswin), system telewizyjnej opserwacji (cctv) terenu zewnętrznego a także garaży, video domofony, kontrole dostępu jak i inteligente moduły sterowania umożliwiające m. Otwartych oknach lub powrocie dzieci do domu. Inwestor przewiduje opcja wykończenia w dwóch standardach wykończenia standard a także prestige (przykładowy standard wykończenia za nałączonych do oferty zdjęciach). Udogodnieniem dla mieszkańców apartamentów jest sms-owa komunikacja z mieszkańcami informująca o wszelkich zdarzeniach związanych z apartamentem w czasie ich nieobecności np. Lipiec-sierpień uprzejmie prosimy o uzgodnienie terminu wizyty z operatorem sprzedaży. Budynki wkomponowane w krajobraz konstancina nawiązujące swoim stylem architektonicznym do willowej zabudowy z przełomu xix oraz xx wieku, połączone z atrakcyjnie zagospodarowanym (iluminowana fontanna ogrodowa) oraz ogrodzonym otoczeniem, z całodobową ochroną oraz monitoringiem, kamerami zewnętrznymi, video domofonami oraz czujnikami ruchu,
apartamenty o powierzchni 300m2 umiejscowione są na dwóch kondygnacjach po 150m2 na każdej , przy czym każdy moduł zawiera niezwiązane odrębne wejście z obszernego holu od windy. Inwestor przeiwduje szansa połączenia ich w pionie schodami na życzenie klienta. Wszystkie wymienione atrybuty pozwalają powiedzieć, że zakup apartamentu to więcej niż zakup domu!
jednocześnie informujęmu, że w każdą sobotę w godz. Dodatkowo na terenie kompleksu usytuowany 16 miejsc parkingowych dla gości. Apartament w budynku hortensja znajduje się w konstancinie u zbiegu ul. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją. 00 otwarte jest biuro sprzedaży w apartamencie pokazowym na terenie inwestycji przy ul. Apartamenty są przygotowane do sprzedaży w stanie developerski – do wykończenia, przy czym każdy z nich na tym etapie wykończenia wyposażony jest w instalacje telewizyjne nowej generacji, telefoniczną, kominkową a także klimatyzacji. Piaseczyński/konstancin-jeziorna/konstancin-jeziorna/chylice.


Dodaj komentarz