Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 78.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, w którym na 78m2 można stworzyć sobie niebanalne pełne ciepła, słońca, przestrzeni mieszkanie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. !!

Mieszkanie przy Politechnice Warszawskiej (3 pokoje, 78m2) za wyjątkowo niską cenę! Ciche i przestronne mieszkanie o pow. 78 m2 w kamienicy z 1900r. Trzy pokoje (20,16,13 m2), każdy pokój z osobnym wejściem z korytarza, dodatkowo połączone ze sobą amfiladą, kuchnia widna (9 m2), łazienka (5 m2) świeżo po remoncie wyposażona w prysznic, wannę i umywalkę, osobne WC (1 m2). W mieszkaniu znajduje się wiele oryginalnych elementów wykończenia, w tym m. in. zachowane od początku sztukaterie, dębowy parkiet, część oryginalnej stolarki. Mieszkanie bardzo wysokie (3,75 m) z antresolą (6m2) w jednym z pokoi. Okna z mieszkania wychodzą na wewnętrzne podwórko, co wpływa na to, że mieszkanie nie należy do jasnych, ale za to gwarantuje ciszę, piętro 2/7 z windą. Mieszkanie posiada dwa wejścia, jedno główne z większej, reprezentacyjnej klatki schodowej, drugie tzw. kuchenne. Nieruchomością zarządza prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. W ostatnim czasie wymieniono okna na klatkach, instalację gazową, elektryczną, kanalizacyjną, wodną oraz doprowadzono instalację ciepłej wody. Zainstalowane domofony i monitoring. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Politechnika Warszawska, szkoły, przedszkola, rozbudowana sieć komunikacji miejskiej (metro, tramwaje, autobusy), teatry, kina i inne. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie ok. 3 lata temu.

Dodatkowe zalety : winda, antresola, centralne ogrzewanie, ogrzewanie miejskie, domofon

Okolica: fitness, basen, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, autobus, metro, tramwaj, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum

Zapraszam do oglądania: 508 384 763 Joanna Karin Osterman

„Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C.”
„W naszej ofercie znajdziecie Państwo także oferty z innych części Warszawy”


Dodaj komentarz