Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 63.04m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowDo sprzedaży mieszkanie o powierzchni 63,04m2 wraz z miejscem parkingowym 18,9m2 w podziemnym garażu (dojście z klatki schodowej).

Dwie sypialnie plus salon połączony z kuchnią. Mieszkanie zlokalizowane na wyższym pierwszym piętrze, na parterze lokale usługowe.W najbliższej okolicy (do 150 m.) wszystkie niezbędne punkty usługowe, gastronomiczne i handlowe. Park , plac zabaw dla dzieci, ogólnodostępne boisko sportowe w odległości 5 minut spacerkiem. Wejście do metra w odległości ok. 20 metrów od klatki schodowej.

Układ wnętrza lokalu zmieniony na etapie budowania nieruchomości, przed oddaniem do użytkowania.
1. Salon połączony z kuchnią, łącznie 31,5m2, kuchnia w pełni wyposażona. Płyta i piekarnik elektryczne, mieszkanie bez instalacji gazowej. Ściana za kuchenką i przy zlewie chroniona taflą szklaną. Lodówka schowana w przykuchennej spiżarce. Na podłodze panele. Okablowanie do głośników (przód-tył), stelaż do montażu TV na ścianie od holu wejściowego.
2. Loggia 4,4m2 wyłożona sztuczną trawą, dostępne gniazdo 230V.
3. Łazienka 7,0m2, z wydzieloną częścią WC i pralką schowaną w zabudowie. Ogrzewanie podłogowe. Nad WC i pralką dostępne zamykane schowki.
4. Sypialnia 7,0m2 z dużą szafą wnękową, na podłodze wykładzina. Ściana od klatki schodowej dodatkowo wyłożona panelami korkowymi w celu wygłuszenia i pomalowana w kolorze pomieszczenia. Na linii łazienka-sypialnia wykładzina.
5. Druga sypialnia/pokój 8,8m2, na podłodze panele. Aktualnie pokoik dziecięcy z wykładziną położoną na panelach.
6. W holu duża szafa wnękowa, szafka na buty oraz zabudowa użytkowa (szafki) w ciągu komunikacyjnym na linii łazienka-sypialnie.

W mieszkaniu do ewentualnego przejęcia aktualna umowa z UPC (TV/Internet).
Aktualny miesięczny czynsz: 491,00 PLN (w tym: eksploatacja, koszty Wspólnoty oraz części wspólnych, zaliczka na CO/wodę/ścieki, wywóz śmieci, miejsce parkingowe i Fundusz Remontowy). Rozliczenie faktycznego zużycia mediów na podstawie liczników oraz liczby lokatorów.
Dodatkowo płatne: energia elektryczna, TV/Internet.
Bez TV/Internetu, użytkowanie w modelu rodziny 2+1 kosztowało w ostatnim półroczu średnio 670,00 PLN miesięcznie (w tym czynsz).

Cena do negocjacji,do uzgodnienia również lista pozostawianych sprzętów i mebli.

KONTAKT:
tel: 784 403 584
grandh@op.pl
www.grandh.pl
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 30 tys.


Dodaj komentarz