Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 48.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie dwustronne, usytuowane na 1 piętrze.
Pokój dzienny 16 m2 (okno skierowane na stronę południowy-wschód) jest przechodni , z którego jest wejście do widnej kuchni (4m) oraz drugiego przedpokoju, który prowadzi do pozostałych pokoi i łazienki. Łazienka jest razem z WC 4m2. Sypialnie o powierzchni 10m2 i 12m2 od strony północno – zachodniej. Z większej sypialni wyjście na 3m2 balkon.
Są liczniki na wodę, centralne ogrzewanie,

Parametry ogólne:
Pokój:16 m2,
Pokój: 11 m2,
Pokój: 10 m2,
Kuchnia: 4 m2,
Łazienka: 4 m2,
Przedpokój: 2 m2,
Przedpokój: 1 m2

Do lokalu przynależy 5m2 piwnica.

Opis i stan budynku:
Budynek 3 piętrowy w przewadze z cegły z 1968r., ocieplony, zadbane klatki schodowe, ładna elewacja, wymienione instalacje. Domofon. Tylko 3 mieszkania na piętrze. Wokół dużo zieleni.

Stan techniczny:
Mieszkanie do kapitalnego remontu. Na podłodze stare płytki pcv, kuchnia i łazienka do remontu, ściany do odświeżenia. Glazura i terakota w łazience. Okna nowe, po wymianie. Mieszkanie ma potencjał z uwagi na dobry metraż pokoi i dwustronny rozkład. Można wygospodarować np. garderobę czy ze ścianki kuchennej zrobić barek jako aneks kuchenny otwarty na pokój dzienny.

Cena i opłaty:
Cena mieszkania: 3570 000 zł (7437,5 za m2)
Czynsz: 310 zł

Stan prawny:
Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia KW

Okolica:
Dobra lokalizacja, cisza i spokój, dobre sąsiedztwo. Okolica zadbana, dużo zieleni, place zabaw dla dzieci. W pobliżu szkoły, przedszkola, przychodnia, biblioteka, apteka, komenda policji. Blisko do tramwaju i autobusu. 10 minut do metra (na piechotę). W pobliżu sklepy i punkty usługowe.
Dwa parki w pobliżu: Olszyna i przy ul. Perzyńskiego.


Dodaj komentarz