Mieszkanie do sprzedania pięcio pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 170.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa SrodmiescieDo apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym. W tej części ulokowany również dodatkowa łazienka (6,3 m) jak i garderoba (3,3 m). Doskonała, prestiżowa lokalizacja tuż przy parku rydza śmigłego, a w najbliższym sąsiedztwie umiejscowiony plac trzech krzyży a także ul. Serdecznie państwa zapraszam na prezentację! śródmieście/powiśle. Okazja!! sprzedaż z najemcą!

wyjątkowy apartament ulokowany w atrakcyjnym kompleksie mieszkalnym „patria” na warszawskim powiślu. Wyjątkowa wysokość pomieszczeń (295 cm) jest z pewnością dodatkowym atutem. Apartament jest aktualnie wynajęty dla dyplomaty z ambasady kraju europejskiego. Opis apartamentu
składa się z dużego salonu (48,2 m) z wyjściem na taras (13,9 m) w kierunku południowo-zachodnim, kuchni po części oddzielonej od salonu (12,3 m) wraz ze spiżarnią (2,9 m), hallu (19,2 m), wc (2,1 m) oraz garderoby (3,5 m), natomiast w drugiej części mieszkania leżące są cztery sypialnie, jedna (21,4 m) z własną łazienką (5,8 m), kolejne dwie (12,3 m jak i 12,8 m) oraz ostatnia (15,6 m) z własną garderobą (4,3 m). Jeden z nielicznych dostępnych obecnie na rynku o tak wspaniałym usytuowaniu w skrzydle budynku recepcyjnego na przedostatnim piętrze (nad nim jedynie penthouse), umiejscowiony narożnie, słoneczny oraz przestronny.


Dodaj komentarz