Mieszkanie do sprzedania kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 78.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow GruszeczkaPiękne, duże jasne mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa!

Mieszkanie znajduje się w stylowej modernistycznej kamienicy z lat 30-tych w znakomitej lokalizacji w pobliżu zakola Wisły pod Wawelem. Dogodny dojazd w każdy rejon Krakowa parking na placu Kossaka, przystanki autobusowe i tramwajowe, a do Rynku Głównego spacerem siedem minut.

Kamienica zadbana, dobrze zarządzana, z nowoczesną hydrauliczną windą, ze stylowymi dębowymi wzmocnionymi drzwiami do mieszkań. Na piątym piętrze znajduje się wspólny dla mieszkańców zadaszony taras widokowy, z którego można podziwiać Wawel, Ratusz i inne zabytki starego Krakowa.

Klimatyczne piękne mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie nadające się zarówno na biura, kancelarie, gabinety jak i do zamieszkania.

Nowe dźwiękochłonne okna, odnowione oryginalne parkiety i stolarka drzwiowa w świetnym stanie. Wszystkie instalacje w budynku wymienione na nowe. Dostęp do internetu, anten TV Sat, Tv kablowej etc.
Mieszkanie świeżo po remoncie, ściany w kolorze écru. Pokoje w amfiladzie a także z bezpośrednimi wejściami z przestronnego hallu. Duża kuchnia, spiżarnia, schowek, korytarzyk i osobne sanitariaty dają duże możliwości adaptacyjne.

Powierzchnia 77,8 m2, położone jest na trzecim piętrze i składa się z dwóch pokoi o wysokości – 3,20 cm
1. pokój – 22,5 m2
2. pokój z wykuszem – 21 m2
3. przedpokój – ca 9 m2
4. kuchnia z wyjściem na balkon – 11,75
Pozostałą powierzchnię zajmują sanitariaty i dodatkowe pomieszczenia.


Dodaj komentarz