Mieszkanie do sprzedania jedno pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 30.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie w budynku z 2005 roku na terenie prestiżowego osiedla Vita Park /inwestor Viterra/, zaprojektowanego przez JEMS Architekci; wysoki standard wykończenia mieszkania.
Osiedle strzeżone. Widok na zieleń pięknie zagospodarowanego patio – strona południowo-zachodnia (nie od ulic, co zapewnia ciszę i spokój).
Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,2m. Urządzone, jasne, ciche, słoneczne.
Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 20m, Kuchnia umeblowana i wyposażona. Z pokoju dwa wyjścia do ogródka przez podwójne lub pojedyncze drzwi balkonowe. Rolety zewnętrzne.
Duża, przestronna łazienka 5.32m z wanną (170×75), wykończona w pastelowych kolorach beżu oraz brązu, z miejscem na pralkę.
Holl z szafą wnękową – 4,68m.
Podłogi: pokój panele, kuchnia, holl i łazienka – terakota, glazura. Stan mieszkania Bardzo dobry – nie wymaga nakładów.
Do mieszkania należy komórka o powierzchni 3,03m (w cenie) oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym zlokalizowane blisko wejścia na klatkę schodową płatne 35 tyś. PLN. Na poziomie „0” – pomieszczenia dostępne dla mieszkańców na rowery oraz wózki dziecięce.
Osiedle Vita Park to jedna z najładniejszych inwestycji w Warszawie. Prestiżowe osiedle, dobra jakość wykonawcza.
Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych – parter, winda z garażu, ogródek, podjazdy przy wjeździe na teren osiedla.
Bardzo dobra inwestycja. Serdecznie polecam!!! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ursynów/Kabaty


Dodaj komentarz