Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Kąty Wrocławskie (gw) o powierzchni 54.74m2

Mieszkanie na sprzedaz Katy_Wroclawskie_(gw) Smardzow
W przypadku tej oferty KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI – całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa deweloper, a oferowane ceny nieruchomości są zgodne z cennikiem dewelopera.

Do sprzedania NOWE MIESZKANIA w stanie deweloperskim w Kątach Wrocławskich. W sąsiedztwie założenia pałacowego powstał dwukondygnacyjny budynek mieszkalny składający się z ośmiu mieszkań i dwóch lokali usługowych na parterze. Mieszkania są w stanie deweloperskim już gotowe do ostatecznego wykończenia.

Oferta dotyczy mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 55mkw na drugim piętrze (poddasze). Obszerny jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 35mkw i oddzielna sypialnia o powierzchni 13,5mkw. Z salonu wyjście na balkon o powierzchni 2mkw.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą. Kąty Wrocławskie to świetna lokalizacja dla ludzi szukających wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku. Piękna architektura Starego Miasta zachęca do spacerowania, a okoliczne miejscowości bogate w pałace i sady wzdłuż Doliny Bystrzycy będą znakomitym punktem rowerowych wypadów. Miasto jest dobrze skomunikowane z regionem – 15min autostradą A-4 do Węzła Bielańskiego, 20min drogą powiatową do Wrocławia, 25min ze stacji kolejowej Kąty Wrocławskie do Wrocław Główny.

Zapraszam na prezentację!


Dodaj komentarz