Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 74.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

Mamy do zaoferowania na sprzedaż 3 – pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Lwowskiej.

Ma ono powierzchnię 74m2, na którą składa się przeszkolona kuchnia z balkonem, salon z kominkiem, 2 sypialnie, łazienka oraz garderoba lub pomieszczenie gospodarcze, dodatkowo balkon o pow. 3m2.

Sprzedawane jest ono w stanie deweloperskim, który obejmować będzie:

założonie nowych, drewnianych, dźwiękochłonnych okien, nowe drzwi wejściowe ognioodporne, doprowadzone będą instalacje do videodomofonu, tv satelitarnej, telefonu oraz internetu. Podłogi będą wykonane z płyt ognioodpornych, wytłumione przeciw wibracjom. Dodatkowo zamontowana zostanie instalacja pod klimatyzację. W łazience będą stelaże podtynkowe pod wc i bidet, odpływ liniowy pod prysznic oraz instalacje pod wannę oraz umywalki. Na ścianach położone zostaną częściowo gładzie, a częściowo odsłonięte i wyczyszczone zostaną oryginalne cegły.

 

Istnieje również możliwość zakupu mieszkania w tej samej kamienicy w stanie do remontu lub wykończonym.

W stanie do remontu mieszkanie sprzedawane jest w następującym układzie: ciemna kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Zmieniono już okna na nowe, drewniane i dźwiękochłonne, nowe drzwi wejściowe ognioodporne, doprowadzone są instalacje do videodomofonu, tv satelitarnej, telefonu oraz internetu.

Stan wykończony swoim zakresem obejmie wykonanie prac jak w stanie deweloperskim, a dodatkowo zostaną wykonane: ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazience i na balkonie, gniazdka ze stali szczotkowanej, wysokiej jakości płytki w kuchni i łazience, grzejniki dekoracyjne, wylewki wannowe i umywalkowe, wanna z jacuzzi, blat, umywalki oraz drzwi wewnętrzne przesuwne.

 

Kamienica przeszła gruntowny remont. Wymieniono wszystkie instalacje, zrobiona została nowa więźba dachowa i pokrycie dachu, ocieplona i iluminowana elewacja, monitoring, videodomofon, zbiorcza antena satelitarna, instalacja internetowa, dwa pomieszczenia wspólne na wózki i rowery. Klatka schodowa również  jest po remoncie: ściany częściowo wykonane z tafli szklanej koloru szarego, światła ledowe podświetlające schody.

 

Miejsce to jest szczególnie polecane osobom doceniającym uroki Starego Podgórza. Kamienica ma niepowtarzalny klimat. Precyzyjnie przygotowany projekt remontu, wysokiej klasy elementy wykończeniowe, staranność przeprowadzonych prac oraz serce włożone w przygotowanie całości zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

(Zamieszczone zdjęcia przedstawiają inne mieszkanie w tej samej kamienicy, które poddane zostało już remontowi i sprzedawane będzie w stanie deweloperskim lub wykończonym).

 

Cena mieszkania w stanie deweloperskim  – 630 000 PLN.

Cena mieszkania w stanie wykończonym – 665 000 PLN.

Cena mieszkania do remontu – 585 000 PLN.

 

Zapraszamy do prezentacji. Więcej informacji pod numerem – 0883 990 992.


Dodaj komentarz