Mieszkanie do nabycia jedno pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 30.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30m2 usytuowane na warszawskim Targówku. W cenie mieszkania jest wyposażenie. Mieszkanie skład się z: 

*salonu – 19,6m2 – z szafą

*aneksu kuchennego połączonego z salonem – 4,5m2 – z wysokim blatem barowym, zabudową stałą – szafki kuchenne

*łazienki  z wc – 3,3m2 – z kabina prysznicową (brodzik 80cm z dzrwiami szklanymi)

*przedpokóju – 2,9m2

*balkonu – 2,3m2 – z podwieszoną suszarką

W mieszkaniu jest dobry standard wykończenia. W pokoju, na podłodze są panele podłogowe, w korytarzu, aneksie kuchennym i łazience terrakota. Na ścianach w łazience i kuchni założona glazura. Okna są  drewniane zespolone, po wymianie, dodatkowo są założone rolety wewnętrzne. Wymienione zostały drzwi na drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe. Mieszkanie jest  w pelni wyposażone (pralka, lodówka, meble). W lokalu jest brak instalacji gazowej. Po odświeżeniu jest gotowe do wprowadzenia, nie wymaga nakładów finansowych.

Mieszkanie jest jednostronne z ekspozycją okien na wschód.

 Do mieszkania przynależy piwnica. Niski czynsz ok. 270 pln dla 1-os./ 380 przy dwóch

Istnieje możliwość nabycia miejsca parkingowego na pobliskim parkingu chronionym, płatnym, zamykanym bramą z kłódką  – płatne dodatkowo.

Budynek jest po remoncie – ocieplony, wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne, odnowiona klatka schodowa. W bloku są  2 windy, na każdym piętrze zamykane pomieszczenie zsypowe. Stan techniczny budynku jest dobry. Bezposrednio przy budynku są miejsca parkingowe.  Budynek usytuowany w dzielnicy Targówek na osiedlu Bródno – w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Ponadto jest w pobliżu jest rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowo-rekreacyjna oraz sportowa: CH Targówek, CH Marki, IKEA, Makro-Cash – w bezpośrednim sąsiedztwie budynku sklepy ogólnospożywcze i punkty usługowe. – w bezpośrednim sąsiedztwie tereny o charakterze rekreacyjnym – Park Bródnowski, Klub Sportowy POLONEZ (basen, stadion piłkarski, hala sportowa, korty tenisowe, sztuczne lodowisko), dalej nowy basen MUSZELKA z zespołem saun. Blisko budynku: przedszkole, szkoła, przychodnia, szpit. Okolica jest 

KONTAKT: 784 – 403 – 584 grandh@op.pl www.grandh.pl

domofon


Dodaj komentarz