Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 44.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowOkazja!!! W 2012 SZYBKI TRAMWAJ DO METRA MŁOCINY – CZAS PRZEJAZDU 15 MIN. Duże, przestronne 2-pokojowe 44m2 mieszkanie z dużą loggią.
Mieszkanie bardzo funkcjonalne, z holu wyposażonego w dużą szafę z drzwiami przesuwnymi, wejście do dużego salonu, sypialni, wygodnej i funkcjonalnej kuchni ze składanym stołem barowym, łazienki z duża narożna wanną jest też miejsce na bidet oraz prysznic.
Mieszkanie zadbane,na podłodze jasne ładne panele, terakota, glazura. We wszystkich oknach wstawione ekskluzywne rolety. Ciche spokojne strzeżone i monitorowane osiedle na które wjedziemy z różnych stron dwiema bramami otwieranymi pilotem. Nieopodal osiedla wał wiślany wspaniałe miejsce do rekreacji i uprawiania sportu- ścieżki rowerowe.
W okolicy pełna infrastruktura, sklep spożywczy 80m, hipermarket 200m, przystanek komunikacji miejskiej 150m, pętla autobusowa Nowodwory 250m a także punkty usługowe (fryzjer, kosmetyczka, przychodnia, punkty gastronomiczne usługowe, boisko ze sztuczną trawą, hale sportowe,basen).Istnieje możliwość wykupienia miejsca w garażu pod budynkiem lub oddzielnego garażu. W trakcie budowy Most Północny – ukończenie w 2012.
który zdecydowanie wpłynie na szybkość dojazdu do centrum Warszawy- połączenie z metrem na Bielanach.
Oferta bardzo atrakcyjna dostępna wyłącznie w naszej agencji. To trzeba zobaczyć! Zapraszamy. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka/Białołęka


Dodaj komentarz