Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 38.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzytulne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Mokotowie. Blok wybudowany w 1956 z cegły, po renowacji elewacji (docieplenie), po wymianie instalacji wodno kanalizacyjnych i C.O.
Mieszkanie po remoncie i przearanżowaniu, kuchnia została przeniesiona do salonu, a w jej miejscu powstała sypialnia.( pierwotnie było to mieszkanie jednopokojowe i tak jest ujęte w KW i rejestrze lokali, a stan obecny jest stanem odwracalnym i można powrócić do poprzedniego). Mieszkanie jest widne, okna wychodzą na wschód. Salon z aneksem kuchennym (20m2 na podłodze parkiet dębowy a w części kuchennej terakota) i z wyjściem na balkon (2,5m), sypialnia (7m.) z dużą szafą wnękową. Łazaienka (3m.) wykończona glazurą w jasnych kolorach , w przedpokoju który jest długi a niezbyt szeroki wykonane zostały meble na wymiar które zostają w cenie mieszkania. Klatki schodowe zadbane, czyste, wejście zamykane domofonem.
Doskonały punkt komunikacyjny , do autobusu i tramwaju ok. 200m , do Metra Wierzbno ok. 500m. w pobliżu liczne sklepy osiedlowe , szkoła , przedszkole.


Dodaj komentarz