Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 62.80m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie w niedużym budyneczku z 1991 roku, z nową ocieploną elewacją. Nad mieszkaniem stropodach wentylowany. Dach po remoncie. Niezła lokalizacja – prosty dojazd od Urzędu Gminy. Do wjazdu na Most Trasy Toruńskiej – 5 km. Obok duży bazarek, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, pełna infrastruktura. Dużo miejsc parkingowych, po drugiej stronie ulicy parking strzeżony. Wokół dużo zieleni. W budynku mieści się siedziba administracji – budynek jest najlepiej wybudowany z całego osiedla i nigdy nie było tu kłopotów techniczno-budowlanych.
Mieszkanie rozkładowe, w tradycyjnym układzie przedpokoju z wejściami do poszczególnych pomieszczeń. Pokój dzienny i kuchnia przy wejściu do mieszkania. Część sypialna – dwa pokoje, łazienka i oddzielny WC w dalszej części. Pokój dzienny z oknami za zachód, z dużą, szeroką loggią. Okna drewniane z lat 90-tych, na podłogach w całym mieszkaniu oprócz łazienki i WC – parkiet brzozowy do cyklinowania. W przedpokoju boazerie i stare szafy wbudowane. Na ścianach w pokojach tynk cementowo-wapienny malowany.
W mieszkaniu rozpoczęto generalny remont. Na razie po całkowitej renowacji jest łazienka i WC – nowa glazura i terakota. W łazience wanna z hydromasażem i montowana na niej półkabina szklana, osłaniająca panel do hydromasażu.
Mieszkanie słoneczne i ciepłe. Co pół roku duże zwroty z rozliczenia zużytych mediów. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka


Dodaj komentarz