Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 74.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

Zapraszamy do prezentacji  3 – pokojowego mieszkania na sprzedaż  zlokalizowanego w wyremontowanej kamienicy przy ul. Lwowskiej.

Mieszkanie położone jest na III piętrze, ma powierzchnię 74m2, na którą składa się przeszkolona kuchnia z balkonem, salon z kominkiem, 2 sypialnie, łazienka oraz garderoba lub pomieszczenie gospodarcze. 

Sprzedawane jest ono w stanie wykończonym.

 

Istnieje również możliwość zakupu mieszkania położonego w tej samej kamienicy w stanie do remontu lub w stanie deweloperskim.

Stan deweloperski obejmować będzie: założonie nowych, drewnianych, dźwiękochłonnych okien, nowe drzwi wejściowe ognioodporne, doprowadzone zostały instalacje do videodomofonu, tv satelitarnej, telefonu oraz internetu.podłogi  wykonane z płyt ognioodpornych, wytłumione przeciw wibracjom. Dodatkowo zamontowana zostanie instalacja pod klimatyzację. W łazience będą stelaże podtynkowe pod wc i bidet, odpływ liniowy pod prysznic oraz instalacje pod wannę oraz umywalki. Na ścianach położone zostaną częściowo gładzie, a częściowo odsłonięte i wyczyszczone zostaną oryginalne cegły.

 

Stan wykończony swoim zakresem obejmie wykonanie prac jak w stanie deweloperskim, a dodatkowo zostaną wykonane: ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazience i na balkonie, gniazdka ze stali szczotkowanej, wysokiej jakości płytki w kuchni i łazience, grzejniki dekoracyjne, wylewki wannowe i umywalkowe, wanna z jacuzzi, blat, umywalki oraz drzwi wewnętrzne przesuwne.

Kamienica przeszła gruntowny remont. Wymieniono wszystkie instalacje, zrobiona została nowa więźba dachowa i pokrycie dachu, ocieplona i iluminowana elewacja, monitoring, videodomofon, zbiorcza antena satelitarna, instalacja internetowa, dwa pomieszczenia wspólne na wózki i rowery. Klatka schodowa również  jest po remoncie: ściany częściowo wykonane z tafli szklanej koloru szarego, światła ledowe podświetlające schody.

 

Miejsce to jest szczególnie polecane osobom doceniającym uroki Starego Podgórza. Kamienica ma niepowtarzalny klimat. Precyzyjnie przygotowany projekt remontu, wysokiej klasy elementy wykończeniowe, staranność przeprowadzonych prac oraz serce włożone w przygotowanie całości zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

(Zamieszczone zdjęcia przedstawiają mieszkanie, w którym w chwili obecnej prowadzone są prace remontowe).

 

 

Cena mieszkania w stanie wykończonym – 665 000 PLN.

Cena mieszkania do remontu – 585 000 PLN.

Cena mieszkania w stanie deweloperskim  – 630 000 PLN.

 

 

Serdecznie polecamy.  Więcej informacji pod numerem – 0883 990 992.


Dodaj komentarz