Mieszkanie do kupienia jedno pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Kraków o powierzchni 42.31m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA – ceny dewelopera.

Promocja !!! Prowizja TYLKO 1 zł !

——————————- Malowniczo położona inwestycja na Ruczaju w zupełnie bezgłośnej enklawie. Otoczenie osiedla ciche i zielone z dobrą komunikacją z centrum miasta!!!

——————————– Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m2, składające się z salonu, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej i miejsca postojowego w garażu podziemnym, dodatkowo do mieszkań położonych na parterze w tym bloku jest możliwość dokupienia ogrodu od 18-48 m2 w cenie 200 zł/m2.

——————————— Nowa inwestycja na Ruczaju! Budynki zaprojektowane jako zabudowa wielorodzinna. Konstrukcja ścian piwnic stropowo – ryglowa, ściany piwnic żelbetowe, stopy żelbetowe, rolę elementów konstrukcyjnych kondygnacji nadziemnych pełnią słupy, płyty, podciągi i wieńce żelbetowe, ściany zewnętrzne ceramiczne (pustak MAX 29 cm) ocieplane styropianem.

——————————— W pobliżu zlokalizowane są: Hipermarket Tesco, Centrum Zakopianka, wyjazd na autostradę, stadnina koni, Zakrzówek, basen, dużo zieleni, kino – multipleks, kręgle, Polana Żywiecka – trasy rowerowe. Otoczenie osiedla jest ciche i zielone z dobrą komunikacją z centrum miasta. Klienci będą mieli do dyspozycji 10 arowy ogródek.

—————————— Inwestycja rozpoczęta. Zakończenie IV kwartał 2010 r. ——————————

Kontakt: Radek 515-101-444, radek@sadurscy.pl


Dodaj komentarz