Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 50.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Bemowo, Jelonki.
Ustawne i widne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2. Mieszkanie od początku jest własnością jednej osoby, jest zadbane i czyste, do częściowego remontu.
W pokojach – salonie (21 m2) i sypialni (11 m2) są na ścianach gładzie gipsowe. Podłoga to elegancka i nigdy nie cyklinowana mozaika drewniana.
W salonie znajdują się nowe meble, które są wliczone w cenę mieszkania. Okna z sypialni i salonu wychodzą na zadrzewione podwórko. Balkon o pow. 3,5 m2 jest zabudowany. Kuchnia jest widna i przestronna (7 m2). Duży i podwójny przedpokój daje spore możliwości aranżacji, bez problemu zmieszczą się tu aż dwie szafy wnękowe. Łazienka jest oddzielna z WC, są zadbane i dobrze utrzymane, choć do remontu. W mieszkaniu wymienione zostały drzwi wejściowe na antywłamaniowe z dwoma zamkami Gerda.
Mieszkanie posiada księgę wieczystą i stanowi odrębną własność, nie posiada obciążeń hipotecznych. Budynek należy do wspólnoty mieszkaniowej „Carska Droga”. Klatka schodowa jest odmalowana i czysta. W niedługim czasie odnowiona zostanie elewacja, a ostatnio przeprowadzono remont dachu.

Mieszkanie mieści się w 3-piętrowym budynku, w pobliżu znajduje się 24 h market Tesco oraz pętla tramwajowa i autobusowa.


Dodaj komentarz